PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 189
ocen
7,2 10 1 43189
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Pierwszy odcinek 4 sezonu

ocenił(a) serial na 10

Oglądacie? :D Jakie są wasze wrażenia? :D

ocenił(a) serial na 10
ikivv

Fajnie się zaczął ten sezon ... widzę dużo możliwości :D Oglądałam na TVN, a nie online, więc nie ominęły mnie te trzy (tyle zapamiętałam) reklamy i wydawał się przez to jakby strasznie krótki. Nie przepadam za tymi reklamami produktów, które pojawiają się w serialu w zasadzie od początku i są dosłownie strasznie zrobione ... psują mi cały klimat :)
Nie mogę się doczekać następnego odcinka, poprostu aż mnie teraz nosi :D Szkoda, że nie wychodzą szybciej :)

boogeypl

Fajnie się zaczął - można nawet powiedzieć, że z całej trójki seriali tvnowskich NAJLEPIEJ.
Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. I stąd moje pytanie - czy online kolejny odcinek można obejrzeć dopiero dzień przed jego premierą w TV, czy jest on już dostępny?

novocaine_

a wiecie może co to za piosenka leci jak Agata wchodzi do swojego gabinetu na uczelni ?

ocenił(a) serial na 10
novocaine_

Niestety nie da się obejrzeć wcześniej, dopiero w dzień jego premiery :(

ikivv

Gruzja jest piękna.

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

dokładnie, choć ich język już może niekoniecznie;)

ocenił(a) serial na 7
ikivv

Bardzo mi się podobał. Seriale TVNu idą w styl amerykański, co bardzo chwalę, bo zwykle oglądam same amerykańskie, bo po prostu mają ciekawszą fabułę, są lepiej zrobione itd. "PA" jest chyba moim ulubiony pl serialem, a ostatni odcinek zachęcił mnie do oglądania na bieżąco, bo widać, że wykonanie jak i kasa w niego włożona jest bardzo dobra :]

ocenił(a) serial na 4
sz_szostak

Taki styl miała już sławetna "Magda M." parę lat temu. ;] Myślę, że "Prawo Agaty" się do niej nie umywa.

ikivv

Świetne otwarcie sezonu, scenarzyści poszli w dobrą strone, ze Agata stracila prawo do wykonywania zawodu, bo dzieki temu odcinki są coraz ciekawsze

ocenił(a) serial na 3
milenasy

Wszystkie wasze komentarze brzmią, jak sponsorowane posty promujące produkty.

ikivv

Wszystko superfajnie, ale o tymczasowym zatrzymaniu jako wniosku ze strony prokuratora to pierwszy raz słyszałam./\

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones