PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 189
ocen
7,2 10 1 43189
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Wygląda na to, że otrzymaliśmy lekcję, jak łatwo i prosto pozbyć się niewygodnego sędziego... Dlaczego w ogóle podejrzenie padło na Dorotę, skoro nie tylko ona ma dostęp do akt? A przede wszystkim, kto zostawiłby w aktach łapówkę kilka dni po jej otrzymaniu? Po co? Żeby prokurator nie musiał długo szukać?
Bardzo wkurza mnie ten wątek, i chociaż dzięki pracy Agaty w Gdańsku mogę sobie pooglądać rodzinne miasto z lotu ptaka i nie tylko, to jednak nie za cenę podstawowej logiki...

ocenił(a) serial na 7
ACCb

Podejrzenie padło na Dorotę, bo na monitoringu widać, że Górecka wkłada kopertę z pieniędzmi do akt, które Dorota zostawiła na krześle i które później zabiera.

ocenił(a) serial na 7
kornela93

EDIT: w kopercie były nazwiska, a pieniądze ktoś podrzucił do drugich akt

kornela93

Monitoring sprawdzono już po tym, jak prokurator przyszedł do Doroty z nakazem przeszukania. Dlatego ta sprawa jest idiotyczna: gdyby przyjęła łapówkę, to tych pieniędzy w aktach by NIE było, schowałaby je od razu do torebki, zaniosła do domu albo radośnie wydała po drodze z pracy.

ocenił(a) serial na 7
ACCb

Ale w serialu muszą dodać dramaturgii więc dlatego na to nie wpadli, pewnie wyjasni się w ostatnim odcinku ;)

kornela93

Na pewno, jak już Dorota da sobie spokój z sędziowaniem i z Gdańskiem... Swoją drogą, nie wiedziałam, że takich interesujących prokuratorów u nas mamy :-)

ocenił(a) serial na 7
ACCb

aż sie boję kolejnego sezonu ;]

ocenił(a) serial na 5
kornela93

Pytanie kto i kiedy podrzucił drugą kopertę? Tą z kasą.

ocenił(a) serial na 7
Tymanija

Stawiam na tego klienta Marka, a kiedy to nie wiem ;)

ocenił(a) serial na 10
kornela93

Też mi się tak wydaje,że to ten Górecki czy jak on tam się zwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones