PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 188
ocen
7,2 10 1 43188
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego Tarski (Rafał Mohr) tak bardzo przejmował się tą kobietą i jej synkiem skoro tak naprawdę pomagał przerzucać kobiety z Afryki do domów publicznych. Bo jeżeli nie przejmowałby się tak bardzo tą sprawą pewnie doszłoby do deportacji tej kobiety i byłby spokojny, że ten proceder nie ujrzy światła dziennego.

ocenił(a) serial na 9
wersob95

No bo nie po to "przerzucił" ją do Polski do domu publicznego żeby wróciła do Somalii. On miał z tego kasę..

ocenił(a) serial na 8
wlachowska

ale jemu się bardziej opłacało, żeby ją deportowali. po co się wychylać gdy istnieje ryzyko że coś pójdzie nie tak, i ona lub jakiś jego współpracownik go sypnie. ja myślę, ze scenarzyści tego kompletnie nie przemyśleli

ocenił(a) serial na 9
corny123

On chciał żeby ona z powrotem wróciła do domu publicznego, dlatego tak bardzo pomagał w tym żeby jej nie deportować. Myślę, że Ty nie zrozumiałeś, a nie scenarzyści nie przemyśleli ;)

ocenił(a) serial na 8
wlachowska

no ale jak prokuratura się zaczeła interesować nią to kompletnie nie ma szans żeby ona wróciła do domu publicznego. pozatym jak sąd zlegalizuje jej pobyt będzie bardzo ciężko, żeby ona tak nagle znikła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones