PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 158
ocen
7,2 10 1 43158
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Ważny temat : MUZYKA

ocenił(a) serial na 6

Kilka lat temu, gdy nie miałem za bardzo czego oglądać, obejrzałem z nudów " Prawo Agaty". Ot, taki sobie filmik. Obejrzałem pierwszy sezon, i gdy nakręcono drugi niejako z obowiązku też go zaliczyłem. I muszę powiedzieć, że to co zmusza mnie do oglądania kolejnych sezonów (jestem na bieżąco czyli widziałem wszystkie odcinki) jest niesamowicie dobrana muzyka. Nie mam pojęcia kto jest za to odpowiedzialny, ale robi to genialnie. W każdym odcinku jest trafnie dobrany utwór, ba - czasem kilka utworów Bywa, że jest to znana piosenka, bywa, że absolutnie nieznana, ale zawsze świetnie dobrany kawałek, idealnie pasujący do danego momentu filmu. Ktoś to robi naprawdę znakomicie. Brawo, gratulacje.

Gwizyl

Świetnie napisane. Wielki plus (co wielokrotnie powtarzałam na fan page'u PA) za dobór rodzimych utworów m.in. Podsiadło, Koteluk, Rojek, Przybysz i można tak w nieskończoność wymieniać i słuchać.....
Chwała im za to,że wpletli również polskie akcenty gdzie z każdej strony w każdym serialiku zalewają obcymi (choć niektóre piosenki też godne zauważenia).
Dobre bo polskie- w sumie na zakończenie sezonu...z jednej strony nie wyobrażam sobie wtorku bez czołówki 'Agaty' a z drugiej 'trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym'...

ocenił(a) serial na 6
Lucy2202

Masz rację Lucy. Prawdopodobnie nie będzie kolejnego sezonu. Twórcy chyba wiedzą kiedy ze sceny zejść, ale podobno widzowie domagają się kontynuacji.
P.s.
Dzięki za dobre słowo.:-)

ocenił(a) serial na 8
Gwizyl

Muzyką zajmuje się chyba Łukasz Targosz, swoją drogą autor tematu serialu.
Wrzućcie sobie na yt "Łukasz Targosz - I'm looking for"

ocenił(a) serial na 6
Asmelle

Dziękuję Asmelle. Świetny utwór , chociaż jako muzyk uważam, że autor uwielbia Gotye - Somebody That I Used To Know.
Jak to mówią na Śląsku " ożarł" się utworu Gotye. :-) i stąd bardzo zauważalne wpływy. Pozdrawiam

Gwizyl

Wielokrotnie wykorzystali w serialu utwory Toma Rosenthala, którego słucham już od jakiegoś czasu:).

ocenił(a) serial na 8
Gwizyl

http://www.deezer.com/playlist/1287358765

Playlista do odsłuchania za darmo. Niepełna, bo nie każdy artysta udostępnia swoje utwory na Deezerze, ale i tak można się na kilka godzin porządnie zasłuchać.

Co jak co, ale muzykę do seriali TVN potrafi dobrać :)

ocenił(a) serial na 9
Futbolowa

:*:* :*

ocenił(a) serial na 7
Gwizyl

Może to trochę wstyd napisać, ale to właśnie dzięki temu serialowi poznałem piosenkę ''My Road - Blue Cafe''. :P
Wyjątkowo mi się spodobała. :D
I co racja to racja. Muzyka jest bardzo dobrze trafiona, ale jednak bywają takie momenty gdzie jest niedopasowana.
Plusem za to jest fakt, że w ostatnim sezonie była muzyka po polsku. :)

Ertix_Poke

Orientuje się ktoś co to za marka czerwonego samochodu w 1sezonie w 11 odcinku ?

ocenił(a) serial na 6
Gwizyl

Popieram. I polecam Monikę Urlik- 'Nie wie nikt'. Genialnie dobrany utwór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones