PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

6 316
chce zobaczyć
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

W porównaniu z zalewającymi ekran serialami o wampirach, jest jak świeży oddech. I do tego polski.

ocenił(a) serial na 10
Agatonik

Tvn potowierdziło 7 sezon na wiosne 2015

lukasz16

No to całe szczęście. Jestem po obejrzeniu 13 odcinka i już zaczynałam się martwić, że to już koniec serialu.

ocenił(a) serial na 8
humalassa

13 odcinek fantastiko.

kacper875

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja siedzę do późna w oczekiwaniu na kolejny odcinek :)
Muszę przyznać, że bardzo mi się podobał. Mimo ciągłego rozwoju sytuacji, niczego nie można było być pewnym.

ocenił(a) serial na 8
lukasz16

no nieee :( lubie ten serial. ale ta ładnie spięli to zakończenie, że szkoda zeby to zepsuc...

lukasz16

Wdaje mi się, że serial się wypalił. Intrygi zawsze były dość infantylne, ale ten 6 sezon przebił resztę. Wątek A-M też jakiś już strasznie na siłę. Najpierw sobie wrzucają,ze nie mogą na siebie patrzeć, potem wszystko wraca do normy, a potem romantyczne uniesienia. Ponieważ Lichota ma wyjechać do Australii to zakładam,że w nowym sezonie go już nie będzie. Albo od początku, albo obejrzymy 1-2 odcinki gdzie się okaże,że mm super propozycję wyjazdu i mimo wielkiego zakochania w Agacie wyjdzie. Tak obstawiam :)

ocenił(a) serial na 9
agaz_82

Lichota potwierdził ,że nie znika w 7 sezonie i jego wyjazd nie będzie kolidował z serialem :)

Axili

Hmmm. no to mam nadzieję,że nie zepsują już dokumentnie tego serialu. Chociaż trochę mnie dziwi jak niby ma mu to nie kolidować? Albo nie jedzie do tej Australii, albo jednak nie będzie w całym 7 sezonie. Może zdjęcia już są , a potem wyjedzie? Kto tam wie. Australia to nie UK, że sobie może wpadać na zdjęcia. 30 godzinna podróż +zmiana czasu + koszt biletów to raczej się nie opłaca. Pożyjemy zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 9
agaz_82

zdjęcia do 7 serii rozpoczeły się już w dniu premiery 13 odcinka w tv - Daria mówiła w DDTVN
Lichota powiedział że planuje wyjechać za rok , a nagranie 1 odcinka to jakies 5 dni a całej serii 5 msc około ( do 6 serii zaczeli w czerwcu a zkończyli w 8 pażdziernika ) wiec mysle ze w 7 sezonie na spokojnie bd ogladać Dębskiego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones