PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 189
ocen
7,2 10 1 43189
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

czemu Agata i Marek w ogóle ze sobą nie rozmawiają? tylko patrzą na siebie i machają brwiami, a jak już ktoś się odezwie to, albo w pysk, albo telefon zadzwoni. takiego upośledzenia emocjonalnego dawno w tv nie widziałam.... strasznie irytujące. normalni ludzie dawno by sobie wyjaśnili parę kwestii, ciążę, uczucia. a oni NIC

ocenił(a) serial na 7
yoko_6

Bo nie są gaduły. Normalni ludzie są różni.

ocenił(a) serial na 7
yoko_6

O, nie tylko ja to zauważyłam :D Przestałam oglądać ten serial, bo już nie mogłam tego znieść, a początek był naprawdę dobry :/

__natalia91__

Nie, nie tylko ty, obejrzałam prawie 3 odcinki, ale szybko rzuciło mi się to w oczy i pomimo, że nie jest to najgorsza polska serialowa szmira jaką oglądałam, to i tak nie zamierzam kontynuować - za dużo amerykańskich i brytyjskich seriali się widziało, żeby teraz zainteresować się takim polskim średnim serialikiem ;)

ocenił(a) serial na 8
yoko_6

Rozbawiło mnie to "machanie brwiami" :D

Coś w tym jest. Ale w sumie niektórzy ludzie tacy są - mój małżon też westchnie, machnie brwią i na tym koniec komunikacji ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones