Prawo Lidii Poët
powrót do forum 1 sezonu

na faktach co jest niezwykle intrygujące ,dobry scenariusz ,wartka akcja i doskonale dobrana obsada.Czekam na 2gi sezon

enera

No nie wiem czy na faktach... "Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami" można bardzo luźno interpretować.

ocenił(a) serial na 8
partha

Przeczytałam biografię tej prawniczki i jak narazie wszystko się zgadza ,zobaczymy w 2 gim sezonie jak twórcy daleko odlecą i czy będą trzymać się faktów. Nie mniej twoja sugestia jest też prawdziwa bowiem ekranizacja wszelkich biografii byłaby po prostu nudna gdyby nie dodawane smaczki i otoczki ,których tak naprawdę nie było:-))))

enera

Mogłabym prosić o tytuł tejże biografii? Nigdzie w sieci nie mogę znaleźć mowy o tytule.

ocenił(a) serial na 8
Sakk

niestety , to moja córka gdzieś wyszukała w anglojęzycznych żródłach , ja nie znam angielskiego i nie mogę służyć pomocą.pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
enera

Czy wiadomo czy będzie 2 sezon ?

ocenił(a) serial na 8
liaa24

Niestety nie znalazłam potwierdzenia ale myślę,że tak.Po pierwsze ostatnia scena zwiastująca ciąg dalszy a po drugie a właściwie przede wszystkim sezon 1 szy został dobrze przyjęty i ma wysoką ocenę

enera

Jakie klakierstwo. "Nie pamiętam" - napisz jeszcze, że masz "horom curke". Co ci to daje, że promujesz serial o Poett o którym nikt nie słyszał a już postała jego tańsza, żeńska wersja. Twórcy sami walą tymi stereotypami, jadąc bezwstydnie po kobietach a ty to chwalisz. Jakby zaczęli ją kopać to przecież im wolno bo to przecież najbardziej rasistowska i homofobiczna platforma, więc im wolno bo to netflix.

enera

Lidia nie zajmowała się sprawami kryminalnymi. Tu jest wręcz detektywem.

ocenił(a) serial na 8
cappot

tak ,to prawda ,dzięki temu była skuteczna i najlepsza jako adwokat.Jak widać była również i tu prekursorem wszak współcześnie każdy szanujący się adwokat od spraw karnych ma zawsze swojego śledczego.

ocenił(a) serial na 8
enera

zapomniałam dodać,że śledczych na usługach adwokata nie ma w Polsce o ile mi wiadomo ,są natomiast np w USA

enera

Ja nie dobrnęłam do końca sezonu, opuściłam ostatni odcinek, jak dla mnie było to zbyt długie i zbyt nudne. Do tego fatalnie dobrana muzyka i zupełnie zbędne sceny łóżkowe.

ocenił(a) serial na 8
Modlishka

I to jest okay.Każdy ma prawo do własnego widzenia i czucia :-))) ostatnio oceniłam film na 1 a 24tys widzów oceniło powyżej 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones