Prosto w serce

2010 197 odcinków
Prosto w serce
4,8 12 389
ocen
4,8 10 12389
1 117
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":2}
{"type":"film","id":597228,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Prosto+w+serce-2010-597228/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Prosto w serce
  • paumar1 ocenił(a) ten serial na: 1

Obejrzyjcie sobie kilka odcinków oryginału...
    Ten striptiz, który zrobiła Mucha był tragiczny... zobaczcie jaki wykonała Natalia Oreiro, ta mała klucha się do niej nie umywa!!!
    Kto wpadł w ogóle na pomysł, żeby Muchą zniszczyć taki fajny KOMEDIOWY serial Sos mi vida? To, co leci na TVNie to jakaś porażka, aktorzyny nienaturalne i do tego wszystko jest jak nudna opera mydlana. Tymczasem oryginał był śmieszny i w pewnym sensie wyśmiewał telenowele. Postać Debbie była niesamowita.
    Nawet szkoda dalszego pisania, z czystym sumieniem wystawiam 1. Za aktorstwo, nudę, nienaturalność, za Muchę Kluskę oraz Bobka Mr Jedna Mina.

• paumar1 No ba ,że o niebo lepszy. To co leci to nie wytrzymałabym ani jednego odcinka. Ale SMV było niepowtarzalne ta 10 miesięczna ciąża Connie., postać Deborah i Quique. Nie mogę przeboleć jak fanki tego ,,serialu" wypowiadają się ,że jest lepszy chociaż nie widziały oryginału. Mogli zamiast kręcić polską wersję zainwestować w powtórki.

• natali95 Boże, marzę o powtórkach SMV.
    Szczerze, oglądając kilka odcinków polskiej wersji, pogłębiłam się w przekonaniu, że oryginał jest..cóż...nie do porównania.

• paumar1 oglądałam coś sos mi vida i jest genialna!!!ja oglądam w soboty powtórki prosto w serce o 15 bo w tygodniu nie mam czasu.Wydaje mi się że na początku było lepiej;)

• magda0230 ocenił(a) ten serial na: 6

paumar1 Jestem właśnie w trakcie oglądania oryginału i szczerze powiem już dawno tak się nie bawiłam oglądając "telkę" :) Serial jest lekki i zabawny, naszą wersje dzielą lata świetlne od oryginału. 6 dała tylko za Kuleszę, Barciaka i Stelmaszyka. Mucha w roli głównej - nieporozumienie. Monita to ciepła, uczuciowa ale z poczuciem humoru dziewczyna, Monika to postać bezbarwna - bez jakichkolwiek emocji.

• paumar1 ocenił(a) ten serial na: 1

magda0230 Dokładnie. SMV jest przepełniona humorem, który naprawdę bawi.
    @natali95 - Quique i Debi byli nie do podrobienia ;d Zastanawiam się nad tym, czy w Polsce nie ma lepszych aktorów? Zawsze inne kraje prezentują się (według mnie) o niebo lepiej, jeśli chodzi o aktorstwo serialowe. ,,Aktorzy" z Prosto w serce, Majki, czy niektórzy z Rodziny Zastępczej grali naprawdę sztucznie. Niech zatrudnią jakieś nowe twarze, a nie tylk owszędzie widzę Muchę, Bobka i innych. Niedługo z lodówek zaczną wyskakiwać.

• paumar1 Także przyznaje racje ,,Jesteś moim życiem" czyli orginał jest o niebo lepszy i w ogóle zabawniejszy. Anna Mucha nie nadaje sie zbytnio do tej roli mogliby postarac sie o jakąś inną aktorke taką miej znaną,

• użytkownik usunięty

paumar1 "BrzydUla" była bardzo fajna 9/10, "Majka" taka sobie 4/10, natomiast "prosto w serce" to jakaś katastrofa muszę mu dać 0/10, bo niżej się nie da. (Dałabym mu 1/10, gdyby nie Anna Mucha - powinni dać jakąś debiutującą, lub mało grającą aktorkę, a nie)

• Ja nie oglądałam oryginału ale z tego co tu czytam będę musiała, bo ciekawość mnie zżera;PP

• Open_W ocenił(a) ten serial na: 1

Może gdyby obsadzić innych aktorów to "Prosto w serce" może by tak tragiczne nie było ale no niestety-Dwójka czy trójka aktorow i to nie głownych nie uratuje serialu choćby nie wiem co.

• paumar1 racja oryginał lepszy :) tam grali tak naturalnie nie ma takiej spiny jak w polskiej wersji.Oryginalna wersja była w pewnym rodzaju śmieszna tu jest zbyt poważnie i te dzieciaki tak sztucznie grają...W sos mi vida jak ludzie byli biedni to naprawdę byli i nie mieli niczego a tutaj ludzie zwykli,prości mieszkający w jakieś "Ukraince" mają takie mieszkania,że tylko pozazdrościć ale to już standard w polskich serialach.

• paumar1 Oglądałam oryginał i bardzo mi sie podobał :)
    Oczywiście świetni główni bohaterowie i wgl wszystko ^^

Polskiej wersji nie oglądałam bo nie miałam zamiaru oglądać nieudolnej kopi i to z Muchą na czele...

• Asia8888 ocenił(a) ten serial na: 2

paumar1 Zgadzam się w stu procentach z tą wypowiedzią . Mucha to dno nad dnami. Ani to ładne a o talencie to już nie wspomnę. Mucha to "AKTORKA" HAHAHA na poziomie M JAK MOSTOWIAKOWIE , bo do niczego innego to za przeproszeniem ona się nie nadaje. Sztuczność bije w oczy na odległość . Jej tylko dobrze wychodzi podrywanie braci MROCZKÓW hahaha. Masakra. O tą rolę starała się Julka Kamińska, ale no cóż oni woleli WIELKĄ GWIAZDĘ ANNĘ MUCHĘ . Sami spartaczyli ten serial bo mógł być lepszy chociaż SMV i tak by nie pobił bo Natalia Oreiro i Facundo Arana odnaleźli się w tej roli doskonale a o Debi i Quiqe to już nie wspomnę . Bomba.
    Więc polską wersję oceniam na MNIEJ NIŻ ZERO
    Pozdrawiam :)

• paumar1 Właśnie obejrzałam striptiz Natalii i to było coś. Prawdziwy i zniewalający. Mucha nawet nie zbliżyła się do striptizu. Tak się zastanawiam, czy Polacy nie mogliby choć raz ruszyć głową i wymyślić własny serial zamiast robić polską wersję? Przecież większość seriali to tylko przeróbki! Poza tym potrzeba nowych aktorów, a nie znanych na pamięć Muchy, Trzebiatowskiej, Karolaka itp.
    W "Prosto w serce" jedynym plusem była Socha, która zagrała świetnie. :)

Wszystkie seriale na TVN (BrzydUla, Julia, Prosto w serce itd.) mają podobny schemat: szara myszka zakochuje się w milionerze (swoim pracodawcy), który ma dziewczynę. Ta dziewczyna ciągle przeszkadza szarej myszce i knuje, ale na szczęście szara myszka godzi się ze swoim księciem i jest happy end.
    Naprawdę??? POLACY! Wymyślmy coś oryginalnego, bo z każdą produkcją mniej chce się włączać TV.

Pozdrawiam :)

• Magmana SOS MI VIDA to,,istne jajca,,.Jeden absurd goni drugi.Wszystko podane w przezabawnej formie i plakac ze smiechu momentami mozna.To jak niekonczaca sie ,,sztuka Moliera w odcinkach hehehe...,,.Trudne to wszystko do podrobienia.Sam pomysl o szarej myszce i milionerze jest OK ; ) Swoja droga- ostatnim takim polskim hitem byla chyba ,,Magda M,,.Pomysl swietny,realizacja ok.

• Magmana Serial Julia jest polskim serialem nie pochodzi od licencji z innej telenoweli.:)

• paumar1 Oby nie wpadli na.pomysł polskiego Zbuntowanego Anioła bo zniszczą dziecięce wspomnienia