PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597228}

Prosto w serce

4,8 12 526
ocen
4,8 10 1 12526
Prosto w serce
powrót do forum serialu Prosto w serce

stawiam na Karolinę Gorczyce.

w związku z tym, że Mucha zupełnie mnie nie przekonuje.

kapi_2

Mucha zupełnie nie pasuje do tej roli, jest sztywna, wiecznie obrażona, chłodna i dumna, jak widzę ją i tą jej minę to cała się gotuję...

Myślę, że jako Monika dobrze sprawdziła by się Anna Przybylska - ma urodę podobną do Natalii Oreiro (odgrywała tą role w oryginalnym serialu), podobny głos i sposób bycia. Jest tak samo żywa, energiczna i zabawna jak pierwsza odtwórczyni roli Moniki... Kiedy widzę na ekranie Natalię lub Oreiro, to aż nie mogę powstrzymać się od uśmiechu. Obie takie słodkie, a jednak z charakterkiem... Za to kiedy widzę p. Muchę, cała zaczynam się trząść ze wściekłości...

O Gorczycy nie myślałam, chociaż faktycznie mogła by się nadawać. Jest młoda, ładna, utalentowana... Widzę ją w roli Moniki zdecydowanie prędzej niż panią Muchę...

zupazmajtek

Zgadzam sie w calej rozciaglosci, Mucha nie pasuje do tej roli. Na poczatku myslalam, ze to moze stres, trema, stad jest taka spieta i chlodna, ale po kilkunastu odcinkach zrozumialam, ze niestety panna Mucha talentu aktorskiego nie ma! Wole zdecydowanie wszystkich innych aktorow w tym serialu.
Mysle, ze kazda inna aktorka bylaby lepsza na jej miejsce. Taka jest niestety prawda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones