PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425257}

Prywatna praktyka

Private Practice
7,2 10 216
ocen
7,2 10 1 10216
Prywatna praktyka
powrót do forum serialu Prywatna praktyka

Koniec sezonu 3

ocenił(a) serial na 10

Widzieliscie juz ostatni odcinek!??
Co sadzicie o takim zakonczeniu!?
Uwazam ze odcinek genialny...momentami niezle trzyma w napieciu i do tego jeszcze wzrusza:))
Mi podobal sie bardzo i czekam na 4 sezon !:D

lubiedzemalinowy

Mnie się też bardzo podobał ostatni odcinek sezonu 3go :)
Troche mi żale Sheldona, ale może 4 sezon będzie dla niego łaskawszy, w końcu fajny facet z niego :)
Ciekawe co nam przyniesie sezon 4 ?

pozdroo

ocenił(a) serial na 10
lubiedzemalinowy

poprostu zwalający z nóg! tyle akcji, i to jakiej !/
połowe przeryczałam:(
kiedy 4 sezon będzie??

ocenił(a) serial na 10
malina_toja

pewnie we wrześniu lub w październiku dopiero :(. Finał zaskakujący. W pewnej chwili pomyślałam : zawsze wszystkich ratują. i w tym momencie Dell umarł. Całkowicie nieprzewidywalny zwrot akcji. Będzie mi go bardzo brakować.Ciesze się z decyzji Addie - powinna być z Samem.

ocenił(a) serial na 7
lubiedzemalinowy

odc bardzo dobry, dużo akcji i napięcia :).

jakoś nie jestem przekona do Addie i Sama.

C&C fajnie, że są razem, ale szkoda mi też Sheldona.

Zoe_

Ja też przeryczałam połowe odcinka. PP nawet w tych ostatnich odcinach od GA lepsza.

Nie podoba mi się związek Sama i Addison, już ją wolalam z Petem. Nie lubię Violet, zawsze musi mieć co chce.

Fajnie się rozkręcało między Sheldonem i Charlotte, a tu oczywiście Cooper musiał wkroczyć, najpierw pies ogrodnika, a teraz żenić się chce. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie, ale pewnie od początku tak miało być. W sumie fajna z nich para, uwielbiam Charlotte, moja ulubiona postać ;)

A może w 4 sezonie twórcy coś zamieszają i wkręcą Sheldona i Addie razem? ;)

ocenił(a) serial na 8
Fiola

Addie i Sheldon-to samo pomyslalam ale oni zupelnie do siebie nie pasuja!
Odcinek bardzo fajny i smutny:(
W koncu moje ulubione pary sie połaczyły:) Ale wiadomo musi sie cos dziac i nie wiadomo co bedzie w 4 s.

ocenił(a) serial na 7
Mother_Earth

też mi przez myśl przeszło, że Addie może być z Sheldonem. Ale to niemożliwe raczej. Addie będzie z Samem, i Shonda na Twitterze napisała, że Addie w 4 sezonie ma być szczęśliwa.

Zoe_

Ej ludzie, no co Wy, Addison i Sam to świetne połączenie!

ocenił(a) serial na 7
Dzasmin

na początku też tak myślałam, ale później zmieniłam zdanie, oni są świetnymi przyjaciółmi.

ocenił(a) serial na 10
Zoe_

Ale jeśli są dobrymi przyjaciółmi, to w związku też im powinno dobrze wyjść... Więc uważam, zę Sam i Addie będą bardzo szczęśliwi. Życzę im tego z całego serca:)

Bleeee... na samą myśl o Sheldonem i Addie robi mi sie "źle".
Co do śmierci Della... jak zwykle moja ulubiona postać umiera... jak zwylke scenarzyści wiedzą, po śmierci których bohaterów będę płakać....

ocenił(a) serial na 7
Saam922

tak, ale jak się rozstaną to ich świetna przyjaźń się skończy. JA nie chce ich razem :).

też mi szkoda Della, ale jeżeli zastąpi go Amelia to nie mam nic przeciwko, uwielbiam ją, jej rozmowy z Addie i w ogóle jest fajna.

Zoe_

Szkoda mi Della a najbardziej jego córeczki, najpierw straciła mamę a teraz tatę.
Czy ktoś mógłby mi podać tytuł lub wykonawcę piosenki, która leci jak Addie dowiaduje się o śmierci Della.
Proszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones