PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425257}

Prywatna praktyka

Private Practice
7,2 10 216
ocen
7,2 10 1 10216
Prywatna praktyka
powrót do forum serialu Prywatna praktyka

Pewnie oglądnę, ale jakoś mnie nie wciągnęły te nowe wątki... Może się rozwiną, czy coś :)

ocenił(a) serial na 4
Aintha

mi sie podobało szczegolnie te ciepłe kolory, i taka dosc wyluzowana atmosfera. poza tym widziałam duzo moich ulub aktorów serialowych gość ze skrzydeł, alias'a i prison break :) czekam na kolejne odcinki ~!!

Wypasiona_Foczka

Obsada faktycznie niezła. Kolory też ^^
Ale ten serial jest zupełnie inny od GA. Niektórym to sie podoba, mnie akurat nie. Pewnie podobało by mi sie bardziej gdyby nie to że zabieraja Addison z GA. Cóż..

ocenił(a) serial na 6
Sarna

Wiesz, nie wiem, czy coś z tego będzie tak naprawdę. Bo wśród krytyków h amerykańskich oraz widzów zdania są mieszane. No dowiemy się w przyszłym tygodniu :)

Aintha

ja też nie jestem przekonana co do tego spin-offu

Addi mogłaby dalej żyć w Seattle, zarywać do Alexa i byłoby gites:))

ahcynk

Włanie. Zdania sa mocno podzielone.
A ja obecnie mam juz dośc zarywania do Alexa ( chociaż była im zwolenniczką .
Teraz chcialabym trochę Marka i Addison.

ocenił(a) serial na 4
Sarna

po ostatnich akcjach na grey's anatomy(kon 3 serii) i odcinek o wieczorze kawalerskim: zaryzykowałabym i.........


co powiecie na Addison & Burke

??????

Wypasiona_Foczka

nieee!! Burke tylko i wyłącznie z Christina :]
a tak przy okazji- spiepszyli ten ostatni odcinek 3 serii, porażka....

Aintha

No cóż.. spróbować można, ale ja ją widzę tylko i wyłącznie z Markiem.

Sarna

nie wiem czy to dobrze czy zle, ale obsada, to zbieranina aktorow z nieudanych lub zaprzestanych seriali stacji ABC. i tak:
tim daly - the nine
taye diggs - day break
merrin dungey - alias
amy brenneman - nypd blue

oraz
paul adelstein - prison break (fox)

Misiek_5

Chris Lowell dołączył do obsady właściwie tylko dlatego że nie będą już więcej kręcić Veroniki Mars ;P

ocenił(a) serial na 4
Misiek_5

ale ta jak to okresliłes zbieranina fajnie wygladała w spin offie, poza tym musze miec z czegos kase na waciki :)

ocenił(a) serial na 4
Wypasiona_Foczka

*poza tym oni muszą

za krótki
za krótki

Wypasiona_Foczka

no wlasnie!! jeszcze on zostal. nie moglem skojarzyc skad go znam, a tu prosze. VM sie klania. tez juz serial zakonczony.

ocenił(a) serial na 7
Misiek_5

Nie zgodze się co do Merrin i Alias, serial ani nie był nieudany, ani nie został przerwany, tylko zakończony w odpowiednim momencie ;)
A poza tym może nadeszła pora na przerwanie złej passy i Private Practice wydaje się świetną okazją.

ocenił(a) serial na 6
Reiko

a Lowell miał kontrakt tylko na jeden sezon VM, wiec nawet jeśli by jej nie zakończyli, to mógłby grać w PP

Aintha

mnie też te 2 próbne odcinki nie przekonały ale bede oglądać bo bardzo polubiłam Addison :) może sie rozwinie i bedzie fajne. może np Mark przyjedzie :D oni jakoś pasują mi do siebie, chociaż ten nowy też jest niezły :D
szkoda, że nie bedzie jej już w GA, świetna rola... mam nadzieje, że ten serial tego nie zepsuje

smerfetka

Przyjazd Mark do LA jest dla mnie przepisem na sukces tego serialu :D
Mark i Addison to moja ulubiona para z GA. Nie wyobrażam sobie ich oddzielnie. Eric ma podpisany kontrakt na jeszcze 11 odcinków GA i w pewnym wywiadzie mówił, że Mark mógłby kilka razy odwiedzić Addison.

A Pete?...Pete mi po prostu nie pasuje :)

GA może jednak trochę ucierpieć na odejściu Addison.

ocenił(a) serial na 7
Sarna

Czy ten serial opiera sie na tym co bylo w dwoch odcinkach GA ? Jak Adison pojechala do swojej przyjaciolki odpoczac ?

ocenił(a) serial na 7
Calanthess

Jeszcze jedno ;] Skad macie ten serial bo ja szukalam i na bearshare i na torrencie i nie ma ;/

Calanthess

przecież on dopiero we wrześniu rusza, 1 seria będzie (26 września tak dokładnie)

Calanthess

tak, te 2 odcinki to były "na próbe" żeby sprawdzić czy warto kręcić osobny serial :) najwyraźniej chwyciły skoro powstanie ;)

ocenił(a) serial na 7
smerfetka

Aha ;] zrozumialam ze ten serial juz jest ale widze ze mowa byla o tych dwoch odcinkach :D

ocenił(a) serial na 8
Aintha

Jestem zakłopotany. Gdzie wy widzieliście te dwa odcinki? Czy one bedą tak dostepne jak GA?

babyonemorefan

Ten dwa odcinki, to odcinki GA , a dokładniej - "The Other Side of This Life: Part 1", "The Other Side of This Life: Part 1" - 22 i 23 odcinek 3 sezonu. Takie wprowadzenie.

----
http://www.privatepractice.fora.pl/

ocenił(a) serial na 8
Sarna

Aha. Bo myślałem że już powstaly nowe jako odzielny serial. Dzięki

babyonemorefan

Nowe dopiero 26 wrzesnia :D


-----
http://www.privatepractice.fora.pl/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones