PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425257}

Prywatna praktyka

Private Practice
7,2 10 216
ocen
7,2 10 1 10216
Prywatna praktyka
powrót do forum serialu Prywatna praktyka

Prywatna Praktyka sezon piaty czy Dr Peter Wilder bedzie cos laczylo z Adison Mondgomery . Jak ktos ogladal prosze niech odpisze pozdrawiam

siemka3

Przecież nie ma jeszcze piątego sezonu. W USA leci aktualnie czwarty. ;p

ocenił(a) serial na 6
siemka3

ZASPOJLERUJĘ, że Addison była z Peterem w sezonie 3 przez jakiś czas, ale już nie jest i małow prawdopodobne sie wydaje, zeby jeszcze kiedys do sievie wrocili. Peter jest szczesliwie póki co zonaty z Violet (ugh), a Addison nadal z związku z Samem.

ocenił(a) serial na 7
milkaway

oj chyba juz niedlugo bedzie z Samem, po ostatnim odcinku.

eliza007

Strasznie smutny się zrobił ten serial. Nie oglądałam go od początku, prawdę mówiąc w tydzień nadrobiłam wszystkie odcinki, od pierwszego do najnowszego, więc jak się obejrzy wszystko naraz to wyraźnie widać różnicę. Na początku było tak normalnie, czasem coś nie wyszło, coś szło źle, ale była jakaś równowaga. A teraz? Same nieszczęścia, raz po razie. I jeszcze nieustanne problemy związkowe Addison. Jak już się wydawało, że z Samem jej się ułoży, to znowu komplikacje. Co prawda od niedawna mamy dwie szczęśliwe pary, ale ich prawie nie pokazują :P Chyba przestanę oglądać, bo mnie zaczyna przygnębiać ten serial :P

ocenił(a) serial na 6
praula

Myślę, że związek Sama i Addison przetrwa, głównie dlatego, że SPOJLERRRRR Naomi odchodzi z serialu.A wg Shondy Sam to "ten jedyny" Addison.

milkaway

No i dobrze, że odchodzi, wkurza mnie ostatnio :P

ocenił(a) serial na 6
praula

Mnie tez. ;D Mogliby się jeszcze pozbyć Violet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones