PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425257}

Prywatna praktyka

Private Practice
7,2 10 217
ocen
7,2 10 1 10217
Prywatna praktyka
powrót do forum serialu Prywatna praktyka

Seson 4

ocenił(a) serial na 9

Czy wiecie coś może na temat tego czy będzie kontynuacja? :)

ocenił(a) serial na 8
yvette87

tak abc zamówiła już 4 sezon "Prywatnej praktyki "będzie miał 22 albo 23 odcinki. Nie musisz się martwic następny sezon będzie

ocenił(a) serial na 9
krystynka26

dzięki :)

ocenił(a) serial na 7
yvette87

oby tylko 4 sezon nie był ostatnim :).

Zoe_

Jeszcze 4 sezon? :) W sumie wolę chirurdzy niż prywatną praktykę już mi brzydnie oglądania Kate Walsh :) Wolę Dereka i Meredith :D Zakończenie serialu też zrobili tym 3x23. Copp i sharlotte się hajtną (btw. ona naprawde w nim zakochana, tyle ją robil w balona, a jak poprosiło rękę zgodziła się biedny mały Sheldon :D ), Maya żyje, będzie się zadręczać, że przez nią Dell nie żyje, Nai z Fifem, Peter z Violet, Sam i Addison - The End :) podobało mi się wprowadzanie na te 3-4 odcinki siostry Dereka Ameli i txt Sama " jest latwy sposób na znalezienie pracy, poproś Dereka, swojego brata o rekomendacje, referencje i będziesz na szycie w każdym szpitalu do przyjęcia" :D Jeden z nieliczynych najlepszych Neurochirurgów na świecie, jego rekomendacja ja złoto :D

ocenił(a) serial na 7
Logan_Cole

a ja zdecydowanie wolę PP niż GA, uwielbiam Kate Walsh, jest świetną aktorką. GA było fajnie w sezonach od 1-3 :) teraz to nudy straszne, a MerDer to już w ogóle nudy, nawet się nie kłócą, porażka.
Zapewne nie będzie kolorowo w związku C&C tak samo Saddison :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones