PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425257}

Prywatna praktyka

Private Practice
7,2 10 216
ocen
7,2 10 1 10216
Prywatna praktyka
powrót do forum serialu Prywatna praktyka

mnei zawiodl,polowe odcinka przewijalam nie oglądając.serial zrobil sie strasznie
nudny.chirurdzy chociaz to juz 8 sezon nadal trzymają poziom a prywatna praktyka moim
zdaniem jest corz gorsza.nie wiem czy bede to dalej ogladac,jest tyle nowych fajnych seriali
ze chyba szkoda czasu na ten.

elemele90

mnie trochę rozczarował wątek nieślubnego syna Coopera. Rozumiem,ze zycie nie jest idealne ,ale bez przesady. W tym serialu tylko on stworzył zdrowy związek, a tu taka niespodzianka..:(

ocenił(a) serial na 8
dona.marie

Zgadzam sie co do watku z tym dzieckiem,jest niepotrzebny.
Macie racje sezon jest nudny,szczegolnie Pete i Violet.
Czekam na fajne scenki Addie i Jake'a:)

Mother_Earth

Tak sobie pomyślałam,że może KaDee Strickland chce zrezygnować lub zmarginalizować swoją postać więc wcisnęli Cooperowi dziecko, aby wpakować go w ramiona samotnej mamusi (matki jego dziecka w dodatku) . Jak to wszystko do siebie dodać to zaczyna się układać w całość. Ale to tylko spekulacje.

elemele90

Zgadzam się. Chirurdzy mimo 8 sezonu nadal mi się baardzo podobają,a Prywatna Praktyka mimo, że "młodsza", więc w teorii świeższa jakoś mi nie podchodzi i poddałam się po 4 sezonie. Nadal mogłabym oglądać, ale nie czekam na każdy odcinek jak w przypadku "Grey's Anatomy"

TVmanka

a mnie właśnie chirurdzy zaczynają nudzić. Ile można patrzeć na operacje? Mam wrażenie ,że w praktyce ludzie zmagają się z prawdziwymi problemami, a tu jest trochę taki show. Oczywiście, co kto woli, ja wybieram Prywatną Praktykę.

elemele90

Mi się z początku nie podobał, ale teraz te odcinki z Amelią są świetne.
Jake i Addie pasują do siebie dużo bardziej niż Sam i Addie, i mam nadzieję, że to z nim Addie będzie miała dziecko, haha :D

Wie ktoś może, czemu odcinki 8 i 9 są zapowiedziane oba na ten sam dzień? Będzie podwójny?

youhaveamessage

te odcinki z Amelią są super :) w końcu się coś dzieje.

youhaveamessage

ja też mam cichą nadzieję, że to na jego materiał genetyczny trafiła(mówił,ze był kiedyś dawca, więc kto wie)..

dona.marie

To by było dobre :D
Albo może być też tak, że jak się będzie miał sezon "rozdzielać" i będzie długa przerwa, to w ostatnim odcinku przed tą przerwą Addie zerwie z Samem i pójdzie do łóżka z Jake'm, ona zajdzie w ciążę, a nie będzie chciała usunąć, bo wie, że taka okazja może się nie powtórzyć hahaha :D

ocenił(a) serial na 9
youhaveamessage

youhavemassage : tak będzie to podwójny odcinek juro całość zwana " the intervention" tutaj link do trailera: http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/private-practice-caterina-scorsone-te ases-261826

ocenił(a) serial na 7
elemele90

SPOILER 8 i 9 odc sezon 5
mnie do 8 i 9 odc serial nudził, ale w 8 odcinku Amelia jest świetna, dzięki niej w tym serialu coś się dzieje. 5 sezon nie należy do udanych jak na razie, ale zobaczymy co będzie dalej.

co do GA, sezony od 1 do 3 są świetne, reszta to nuda, sezon 8 jest ok, ale ja wolę zdecydowanie PP ze względu na Addie.

Zoe_

zgadzam się 8 i 9 odcinek były super!! Bardziej mi się podobał odcinek 8 bo było więcej Ameli ale oba miały dobry poziom :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones