Podobało mi się że ci, którzy walczyli z 'komuchami' posługiwali się dokładnie takimi samymi metodami. Stopniowo jedni stają się gorsi od drugich. Romans głównych bohaterów jest tłem w bezpardonowej walce politycznej. Widzimy tutaj totalne zepsucie i zło gdzie każdy jest w stanie zdradzić każdego dla własnych celów....
więcejDrama nie jest najgorsza. Taka trochę w stylu "zabili go i uciekł". Sporo absurdów i naciąganych akcji, ale można na to przymknąć oko.
Jednak całą przyjemność z oglądania niszczy główna bohaterka. Fatalna gra aktorska- dyszy, stęka, non stop ryczy. Rozumiem, że jej postać była w silnych emocjach, ale naprawdę nie...