PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 320
ocen
7,2 10 1 4320
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni

Przypomina trochę "Roswell". Mam nadzieję, że będzie na podobnym poziomie i równie
ciekawym serialem.

OPIS: Produkcja powiadać będzie o epickim romansie pomiędzy młodą dziewczyną, a obcym
przybyszem z kosmosu. Chłopak ten przyleciał na Ziemię 10 lat temu razem z ośmioma innymi
osobnikami, podobnymi do niego.

elenkaa

Widzę, że Ty też jesteś zainteresowana ostatnimi zamówieniami the CW :).
Zresztą w tym roku wydają się ciekawe, dużo w stronę sci-fi, a to mi się podoba.
Fajnie by było tak nawiasem, jak by nakręcono wersję filmową do "Fringe", ale to tak nawiasem.
Z tymi romansami to ja niezbyt, ale zerknę, co to.
Hah.
I wybrano trzy seriale takie, które przewidywałam, że zostaną wybrane.
Zresztą, pewnie wiele osób przewidywało podobnie.
Nie ma się czym chwalić.

ardnaskela_filmaniak

Te nowe projekty CW wydają się ciekawe, ale wiadomo, jak to z CW bywa.. mam nadzieje, że będzie więcej Sci-fi niż romansu. Chociaż jak już w opisie pada "epicki romans" to może być kiepsko. Ale zalukam na pewno :)

elenkaa

Jeszcze się zobaczy mniej więcej, jak to wychodzi.
Bo może być albo arcydzieło (może bez przesady) albo klapa.
"Revolution" też się dobrze zapowiadało, tak samo słynny serial "Terra Nova", a co wyszło... nic ciekawego.
Tak właściwie to jeszcze mnie ciekawi "Sleepy Hollow" i muszę się dowiedzieć więcej na temat nowych seriali, bo ostatnio coś nie bardzo czas i się jeszcze z wszystkim nie połapałam.
"Turn", od Silversteina, też zobaczę, jak wyjdzie.
Ojj, chyba będzie dużo do sprawdzenia od września.

ardnaskela_filmaniak

Ja tak samo Sleepy Hollow mam w planach, wiąże z tym serialem duże nadzieje :) Na pewno zobaczę spin off Once upon a time, Almost Human od Fox też zapowiada się nieźle. I jeszcze Belive od NBC. Ogólnie lubię seriale sci-fi i raczej większości przynajmniej dam szanse.
Revolution też zaczęłam oglądać, chyba do 5 odcinka dotrwałam, ale nuda dla mnie straszna. Terra nova pod koniec trochę się rozkręciła.

elenkaa

O, właśnie sprawdziłam, o co chodzi z tym "Almost Human".
Powiem, że nieźle się zapowiada.
Ogólnie w tamtym roku nie miałam żadnych ciekawych nowych produkcji do zobaczenia.
A w tym... bam!
Coś ich jest za dużo.
W ogóle jeśli dobrze pamiętam to "Almost Human" ma coś wspólnego z producentem "Fringe".
Za dużo mam ostatnio na głowie i nie mam dokładnych informacji.
Wczoraj natrafiłam na trailer do "Blacklist" i to wydaje mi się świetne.
Zdziwił mnie jeden fakt, że pojawił się tam kawałek piosenki Digital Daggers - "The Devil Within", która była na końcówce 21 odcinka 3 sezonu serialu "Nikita". Muszę przyznać, że to mnie bardzo zaskoczyło.
Chciałabym też zobaczyć "Killer Women" i może jeszcze coś z produkcji ABC.

ardnaskela_filmaniak

Ja oglądnęłam wiele pilotów w tamtym roku, kilka seriali nawet po więcej odcinków i żadnego już dawno nie oglądam :) Jakiś tragiczny rok.
Teraz kilka się zapowiada nawet dobrze. Ja z ABC wybrałam: SHIELD, Once: Wonderland, Killer women i Minds games, ale na razie czekam na trailery :)
Z CBS też dosyć fajnie Intelligence się zapowiada ale to tez trzeba poczekac na zapowiedzi.

elenkaa

SHIELD, też coś mi się kojarzy.
Jest jeszcze jakiś serial, który mnie interesuje, ale za Chiny nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
W ogóle w tym roku to jakiś zalew sci-fi.

ardnaskela_filmaniak

Faktycznie, ciekawe ile z nich przetrwa....

użytkownik usunięty
elenkaa

Też mam nadzieję, że będzie w stylu Roswell :)
Ale ostatni sezon był nudny i banalny... A szkoda.. Jednak na pewno obejrzę premierowy odcinek =D

ocenił(a) serial na 6
elenkaa

KIedy ma być premiera w midseason czy na jesień?

Askol

Dopiero w midsezonie.

elenkaa

Kiedy 1 odcinek Star Crossed i na jakim kanale? Czy w Polsce będzie można gdzieś obejrzeć?

mati113

CW. W Polsce, żeby obejrzeć to marzenie. Internet Ci pozostaje. Ja przyznam szczerze, że trailer mnie zawiódł i chyba sobie odpuszczę..

andziaaa133

Dziękuje za odzew :)

mati113

Trochę opóźniony, ale jest :)

ocenił(a) serial na 10
elenkaa

Bardzo mnie ta wiadomość cieszy, już mam dosyć tych tasiemców typu Pamiętniki Wampirów czy Supernatural, w końcu coś świeżego ;] Dzięki za info!

Ev87

Supernatural to dobry tasiemiec... Jeden z najlepszych seriali w historii. A Star Crossed chyba sobie odpuszczę, trailer mnie nie przekonuje...

ocenił(a) serial na 10
elenkaa

Nie mówię że jest zły, ale zaczyna się już nudzić :) jeśli chodzi o Star.... to może jednak warto zobaczyć chociaż 1 odcinek zanim całkowicie dać sobie z nim spokój ;) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones