PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 320
ocen
7,2 10 1 4320
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni

Jestem wkurzona ,że anulowali ten serial,bo finał był naprawdę interesujący i tyle wątków nie
zostało wyjaśnionych ,a końcówka to świetny pomysł na kolejny sezon :)

Jak myslicie kto nie przeżył?

ocenił(a) serial na 8
kasia989816

Nienawidze CW za anulowanie serialu, inaczej bym sie czuła jezeli jakoś sensownie by się zakończył, a nic nie wiadomo ;/ Myśle ze Greyson nie przyezył, Teylor mogła przeżyć ale myśle że mogła poronić, nie wiem, skoro okazało się że to nie bomba, impuls który wytworzyła mogł tylko ogłuszyć ludzi, stracili przytomność naprzykład ale przeżyli. Dlatego myśle ze Emery nic się nie stało :))

Ostatnie kilka sekund, Inwazja ?? tych statków było naprawde wiele więc napewno następna seria (jeżeli taka by była) była by o tym jak ludzie są zamknieci a kosmici rządzą swiatem :D

Naprawde masakra że został anulowany :((

kasia989816

mi się wydaje że dziewczyna Drake nie przeżyła.... no końcówka dziwna i w kosmosie tyle statków było.... szkoda że go anulowali ;/

ocenił(a) serial na 4
kasia989816

-Roman prawie umiera ale 5 minut po uratowaniu już się bzykają, widać nawet obcego faceta z innej planety nic nie powstrzyma od bzykania. Czy się stoi czy się umiera poruchać zawsze trzeba!
-Haha przewodnik chce pogadać z romanem ale tak żeby nikt go nie zobaczył, przy czym zdejmuje maske i pokazuje cała zatatuowaną gębę Atriańską ;D
-Najbardziej mnie wkurzało w tym serialu, że 16letnie dzieciaki bawią się w dorosłych i sprawy które ich przerastają, w wojny, napady, morderstwa, politykę bomby....zamiast natychmiastowo powiadomić osoby zaufane lub władze
-16 letnie dzieciaki strzelające pistoletami jak zawodowcy
-Hahah Zoey i drugi włącznik do bomby, genialne ;D
- No i mamy przerąbane z obcą armią i to nas wrzucą teraz do obozów :3 ale nie zdąrzą bo serial anulowali, więc ziemianie znowu wygrali

ocenił(a) serial na 7
morgana000

You made my day :D

morgana000

:)
Mega komentarz !!! serio, mój ulubiony :)

ocenił(a) serial na 4
kasia989816

O ile przed finałem anulowanie serialu mnie nie ruszyło to po ostatnim odcinku trochę szkoda :P

Sam pomysł na serial fajny i widać, że mieli plany na więcej. Zamiast nastolatków ze szkoły mogli dać starszych, do tego trochę mniej miłosnych perypetii i byłoby o niebo lepiej...Ot taki kolejny serial, którego chwilę szkoda po ostatnim odcinku i szybko się zapomina :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones