PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138452}

Przygody Animków

Tiny Toon Adventures
7,1 8 229
ocen
7,1 10 1 8229
Przygody Animków
powrót do forum serialu Przygody Animków

"wakacje Animków"

ocenił(a) serial na 10

pamiętam jak u kuzyna oglądałam na kasecie VHS "wakacje Animków". była to bajka pełnometrażowa
nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

plum88

Nie wiem, czy mówimy o tym samym... Ja pamiętam film o Animkach, w którym zaprzyjaźnili się z małym wielorybem i ratowali jego mamę od przerobienia jej na kosmetyki. Jejku, jakie wspomnienia, miałam to nagrane na kasecie i oglądałam zawsze w wakacje... Ale jedyne, co udało mi się znaleźć to angielski tytuł: ,,Tiny Toons: Whale's Tales", ale żadnych informacji, nawet po angielsku, nie ma. :C

Winky369

O Boże, znalazłam.. ^^ To jednak był tylko odcinek, a nie cały film, ale nostalgia zostaje. I da się pobrać!
http://stagevu.com/video/vffwnwwshxri

ocenił(a) serial na 10
Winky369

Wielkie dzięki :) przypomniały mi się lata dzieciństwa :) Kocham tą bajkę :D

plum88

Post stary, ale tak! Ja pamiętam.
Rozpoczynało się piosenką "Już przyszły wakacje, już pora na wariację...."
Bajka była o wakacjach animków. Kaczor jechał do parku zabaw. Po drodze jechał z psychicznie chorym mężczyzną z piłą i ze świniami (śpiewali "złapię gumę, złapię gumę" i w tuneli zatykali nos i buzię) Animek i Animka jechali z psem po drodze spotkali oposa, (który śpiewał "peperoni... wiadro spagetti i groźne yeti") i uciekali przed krokodylami. Emilka była w zoo z rodzicami i 'zajęła się' dzikimi zwierzętami. Na końcu uciekały one samochodem jadąc po liniach wysokiego napięcia. Był jeszcze epizod ze skunksem który chciał wkręcić się do świata sław i przebrał się za otyłą babę.
Końcówka była taka że kaczor dotarł do parku rozrywki gdzie szła muzycka "Cudny to kraj! Wszystko tu naj...", przejechał się na jednej karuzeli i musiał wracać, bo tak chciały świnie. Animek i Animka wzięłi udział w bankiecie (ich pies był w czerwonej sukni) i uciekali, bo mięli by zjedzeni...
Tak, wiem o którą bajkę Ci chodzi i też niestety nie mogę jej znaleźć.

plum88

Ja to oglądałem na Warner Bros. Kids TV odcinek jak Kinio,Tasior i Pucuś mieli kaca alkoholowego.