PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138452}

Przygody Animków

Tiny Toon Adventures
7,1 8 229
ocen
7,1 10 1 8229
Przygody Animków
powrót do forum serialu Przygody Animków

Ta produkcja prezentuje poziom ale wadą jest ruda dziewczynka .
Ta postać promuje sadystyczne znęcanie się nad zwierzętami i
nie znanych powodów ta postać występuje tym serialu.
Powodu tej postaci obniżałem ocenę .
Jej patologiczne znęcanie się nad zwierzętami jest bardzo patologiczne i
jakim cudem ktoś wymyślił taką postać.

kdk89

To lepiej nie oglądaj "Animaniaków", gdzie występuje Mindy znęcająca się nad biednym Cekinem... :( To jest dopiero hardkor.

ocenił(a) serial na 8
Piramidzia

Oj tak :/ Cekin i Mindy to jest gówno, jedyne segmenty w Animaniakach których naprawdę nie znosiłem (mimo że ogólnie Animaniaków kocham) i nie wiem po co ktoś je stworzył.....chyba ktoś z jakimś urazem i awersją do psów...niesamowicie nieprzyjemne i z żenującym humorem

ocenił(a) serial na 8
Piramidzia

Ta scena tym psem jest bardzo patologiczną i po latach po tym komentarzu przypomniałem sobie tą patologiczną scenę.
Ta postać jeśli powstały by jeszcze jakieś filmy lub
Inny serial ta postać powinna zostać z niego usunięta.

Odcinki ta postacią powinny być usunięte by serial mógł być pokazywany w telewizji.
Na szczęście nie występuje często tym serialu i na szczęście można zrezygnować odcinka lub przewinąć
Fragment tego odcinka.

ocenił(a) serial na 8
kdk89

Powstają nowi Animaniacy którzy będą mieli premierę 20 listopada na Hulu :D i nie ma tam na szczęście Mindy i Cekina. Co do tej postaci - no tak, jakoś często nie występował choć wciąż miał 15 solowych segmentów, plus gościnne występy co i tak jest dla mnie za dużo bo były to zdecydowanie najgorsze ze wszystkich w Animaniakach był tam w kółko ten sam schemat - ten bombelek irytujący pakuje się w kłopoty ten biedny Cekin próbuje ją ratować przez co sam cierpi i wszystko uderza w niego i go masakruje a na koniec jeszcze wydzierają się na niego rodzice tego bombelka i tyle, no po prostu okropne.....i wręcz żenujące :/

Rrouge

Albo to jednorazowe outro z poobijanym Cekinem, który piszczał z bólu... po czym ten bombelek zaczął go dusić i się mocno przytulać, a Cekin uciekał, bo go to... no po prostu bolało... I jeszcze tak bez sensu dodali jakąś wesołą muzyczkę przy bombelku... Brak słów.

ocenił(a) serial na 8
kdk89

Tej produkcji brak informacji jakim kraju się
Dzieje.
Ta ruda postać ma charakter obłudny, cyniczny, dwulicowa, udaje miłą a jest wredna, skłonności sadystyczne .
Takie cechy pasują do Żydów, Litwinów , Ukraińców i Niemców.

ocenił(a) serial na 9
kdk89

Po co baranie piszesz 2 posty tej samej treści