PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477900}

Przygody K9

K9
5,9 98
ocen
5,9 10 1 98
Przygody K9
powrót do forum serialu Przygody K9
Pali336

Doctor Who jest wszędzie ;D ciekawi mnie ten serial i muszę go obejrzeć :) mam nadzieję ze nie zepsuli mi mojego K9 .

Grozer

Polecam obejrzenie Doctora Who, na pewno niczego nie zepsuli ;)

Pali336

Źle zrozumiałaś sens mojej wypowiedzi. Mój K9 to ten z DW (era Czwartego Doctora). A zaznajomiony jestem już z Doctorem i to bardzo. Chodziło mi o to że ciekawi mnie ten serial czyli Przygody K9 :).

Grozer

Haha, ok, zrozumiałam trochę na odwrót ;) Ja z 'Przygody K9' spotkałam się dawno na Disney Channel, czy czymś takim i mi się to przypomniało po obejrzeniu Doctora Who.

Pali336

Na tym polega spin-off serialowy. Wziąć pewną postać z innego serialu i zrobić jej własny serial.

ocenił(a) serial na 6
jedyny360

Ja słyszałem ze to nie ten sam K9 i ze wykupili prawa.

kirmarks

Mi się wydaje, że jest to ten sam K9

ocenił(a) serial na 6
olekczerwony

Ale nie są pozłoceni.

kirmarks

To ten sam K-9. W UK zachowujesz prawa do stworzonych postaci w swoim scenariuszu na rzecz innego IP (Intellectual Property, własność intelektualna jak Dr Who). Więc choć samego Doktora i innych elementów whoniversum nie mogą z nazwy wymienić czy pokazać, to co sami stworzyli na rzecz tamtego serialu mogą wykorzystywać do woli. I twórcy K-9 zrobili tak właśnie zrobili :)

Pali336

https://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/canine

K-9

Stąd użycie kejnajn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones