PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212169}

Przygody Kuby Guzika

Jim Knopf
6,6 2 080
ocen
6,6 10 1 2080
Przygody Kuby Guzika
powrót do forum serialu Przygody Kuby Guzika

Kiedyś oglądałem namiętnie. Mam teraz takie pytanie, czy głównym bohaterom udało się w końcu uratować tą księżniczkę i dotrzeć do tej krainy, do której została porwana? Czy jednak serial się skończył cliffhangerem? Bo jeśli to ta druga opcja to mogę poczuć rozczarowanie z powodu nagłego urwania dosyć fajnej fabuły, jaką miał ten serial.

Niestety nie pamiętam czy w ogóle ten serial widziałem do końca, bo ostatni raz ogłądałem to w dzieciństwie a sam niestety nie mam za bardzo czasu na odświeżenie tego serialu. ( i ogólnie na inne seriale)

ocenił(a) serial na 8
MrLuigi5577

Udało im się dotrzeć, uratowali księżniczkę i inne dzieci, ale to nie koniec zabawy. Niestety nie pamiętam co było dalej :-( Mam jedynie nikłe wspomnienia na temat Lokomotywy Molly, Syreny z zielonym ogonem i kamieniami (magnesami?) dzięki którym Emma mogła latać. W internecie można znaleźć Kubę Guzika po polsku, od 1 do 26 odcinka. Dalsze losy dostępne są na Youtku, ale po niemiecku niestety :-(
Mam nadzieję, że pomogłam :-)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
dolciaidolcia

Dziękuję! nawet nie musiałem długo czekać na odpowiedź.

Czekaj, coś mi się kojarzy, ale niestety też nie za bardzo mogę sobie przypomnieć.

Tak jak wspomniałem nie pamiętam wszystkich odcinków tego serialu, więc musiałbym naprawdę sobie przypomnieć. Podobna sytuacja też z serialami z Fox Kids/Jetix gdzie tylko niektóre odcinki są po polsku (np. Kleszcz i chyba też z Ludwiczkiem jest podobnie).

Również pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones