PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=182406}
5,6 2 746
ocen
5,6 10 1 2746
Przygody misia Colargola
powrót do forum serialu Przygody misia Colargola

Od dzieciństwa oglądałem wszelkie pełne przemocy i krwi produkcje tj. Daimosy, Tygrysie Maski itp., (pozdrawiam pokolenie Polonii 1:)), Predatory, Crittersy, Rzeczy, Terminatory, Cyborgi, Żywe Trupy i inne rzeczy z VHSów. i... nic mi nie jest. Nie wyrosłem na żadnego psychopatę i przy oglądaniu ww. filmów czułem się normalnie.
Ale kiedy oglądałem słodkiego i niewinnego Colargola na dobranockę to szlag mnie trafiał i miałem mordercze myśli :/ Wyobrażałem sobie co bym zrobił temu irytującemu "misiowi" jakbym go dostał w swoje ręce.

Tak więc strzeżcie się tej bajki! ONA JEST PRZEKLĘTA! ^^

Gh0st

Doskonale to ująłeś! Miałem identyczne odczucia jak ty. Chłopcy wychowywani na takich bajkach mogli by wyrosnąć na cieplaków. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 3
7IGER

Pamiętam go jeszcze z czasów przedszkolnych (ok. 1970 roku). Bardzo irytowała mnie jego "ciotowatość", podczas gdy ja świetnie radziłem sobie z resztą gówniarzerii.
Również pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 5
Gh0st

hahaha dokladnie! Jestem pewien ze nie tylko Ty chciales sprzetnac misia ;p

PS. Dragon Ball, Tygrysia Maska, Daimos, Zoroo RULEZZZZZZZZZ

ocenił(a) serial na 1
draniu_2073

Coś jest na rzeczy. Se-ma -for stworzył bardzo irytująca postać. Dużo lepiej wyszły im "Misie trzy" Czy jakoś tak. :-/

ocenił(a) serial na 9
Gh0st

to jest bajka dla najmłodszych widzów, dlatego starszych może irytować. "Terminatory i Predatory" chyba nie oglądałeś mając 4 lata? Jakby 10 letnie dziecko oglądało "teletubisie" (albo kiedyś Colargola) tez miałoby ochotę je zabić, a 2 letnie dziecko będzie się śmiać do ekranu.

Martyk

Wiesz, ja jak byłem mały (miałem ok. 6 lat), to oglądałem zarówno Colargola, jak i Kaczora Donalda, Toma i Jerry'ego, Muminki, Gumisie, Wyspę Niedźwiedzi, Strusia Pędziwiatra, Kota Sylwestra, Yattamana, W królestwie kalendarza, Sally czarodziejkę, Bię - czarodziejkie wyzwanie i jakoś zdecydowanie bardziej wciągały mnie te zachodnie i japońskie bajki, a Colargol nudził. I z kolegami z przedszkola i zerówki bawiłem się w piratów, przyzywanie Gwiezdnego Króla i szukanie Kamienia Dokuro, a nie w Colargola, Reksia, Wróbla Ćwirka czy kota Filemona.

ocenił(a) serial na 1
Trojden

Wybacz, ale też nie masz racji. W tym sensie, że Colargol odstaje jakością na lata świetlne nawet od innych polskich bajek dla małych dzieci z tamtego okresu, jak choćby wymienione przez Ciebie Reksio lub Filemon.

Jak skłonić brzdąca do posłuszeństwa?
"Bądź grzeczny albo tatuś puści ci Colargola!"

ocenił(a) serial na 1
Martyk

Bzdura. Colargola nienawidziłem będąc kilkulatkiem i z wypiekami na twarzy oglądając *dobre* bajki dla *małych* dzieci: Misia Uszatka, Kota Filemona, Reksia, Rumcajsa, Krecika, Bolka i Lolka, Zaczarowany Ołówek, Pomysłowego Dobromira, Pszczółkę Maję, Wodnika Szuwarka itd.

A Teletubisiów oglądałem z musu z córką i chociaż nie mogę oczywiście powiedzieć, że mi się podobało albo że oglądałbym sam dla przyjemności, to jednak nie miałem nawet jako dorosły odruchu wymiotnego takiego, jaki miałem gdy jako kilkulatek oglądałem Colargola ze świńskim ryjem i wkurzającym głosikiem egzaltowanej panienki udającej kastrata.

Gh0st

Tak, też jestem z pokolenia Polonii 1. Te anime to było coś. Yattaman, Gigi, W królestwie kalendarza, Księga Dżungli, Tygrysia Maska, Sally czarodziejka, Bia - czarodziejskie wyzwanie, Fantastyczny świat Paula (choć co do tego ostatniego nie jestem pewien, czy nie leciał na Polsacie) - to się oglądało, i bawiło się w to z kolegami z zerówki.

Trojden

Inne pokolenie - inne widzenie ... :)

ocenił(a) serial na 10
Gh0st

te predatory tak ci poryly leb, dlatego chciales zabic misia...przykro mi, normalny to ty nie jestes.

ocenił(a) serial na 10
Taneleer_Tivan_Collector

to moja ulubiona bajka dzieciństwa

ocenił(a) serial na 9
Taneleer_Tivan_Collector

Zgadzam się, typ ewidentnie był niewyżyty, pewnie ma adhd.

Gh0st

"Nie wyrosłem na żadnego psychopatę"
:D Najpierw idź do lekarza i niech ci to potwierdzi, a nie sam sobie stawiasz "autodiagnozę" ;)

A poza tym, skoro chcesz za...bać miłego, pluszowego misiaka — to chyba jednak zdrowy nie jesteś ;D
I do zmaltretowania tego misiaka pewnie użyłbyś technik i sposobów, których nauczyłeś się z....PREDATORÓW, Dragon Bali i innych tego typu napie...lanek :D

ocenił(a) serial na 9
rhotax

Zgadzam się, typ ewidentnie był niewyżyty, pewnie ma adhd.

ocenił(a) serial na 10
Gh0st

Ja natomiast uwielbiam Misia Colargola, za wspaniałe przygody i cudowne piosenki i ten głos cudnie śpiewający. No, ale na szczęście ja nie jestem z pokolenia Polonii 1:) Na pełnometrażowych filmach o Colargolu: Colargol na Dzikim Zachodzie, Colargol zdobywcą kosmosu, Colargol i cudowna walizka byłam w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones