PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112426}

Przygody w siodle

The Saddle Club
7,2 1 143
oceny
7,2 10 1 1143
Przygody w siodle
powrót do forum serialu Przygody w siodle

Też odnieśliście takie wrażenie? A może coś ze mną nie tak?

pan_de

Matko... Nigdy by mi się ten tytuł z czymś takim nie skojarzył...! Musisz mieć bardzo bujne... hmmm... "fantazje".

pan_de

Chyba faktycznie coś z tobą nie tak.
Podpisano:
Stivi (ksena4)

użytkownik usunięty
Stevie_konisiowata

no nie ogarniacie kolesia. przygody w siodle. siodło - jeździec. a na jeźdźca to ... sami sie domyślcie. autor tematu ma 100% racje

pan_de

Ludzie! Ludziska! Ja nie rozumiem jak... poprostu aż mi was żal. Dla was to śmieszne co? Pewnie śmiejcie się śmiejcie. Świadczy to o waszym niskim ilorazie inteligencji.
ŻAL.PL dla założyciela tematu!

ocenił(a) serial na 7
Stevie_konisiowata

ja tam nie miałam żadnych takich skojarzeń ;p haha

ocenił(a) serial na 1
Stevie_konisiowata

To niech ci nas żal, ale faktem jest to że tytuł brzmi wprawdzie "niewyuzdanie" więc skojarzenie jest 100% normalne.
Stevie - żal.pl jest pojęciem względnym, więc sam się ogarnij....

Taaryn

Dobrze ale NIE JESTEM CHŁOPAKIEM.
Co wam w tytule nie pasuje. Siodło to takie coś co się zakłada na grzbiet konia.

ocenił(a) serial na 10
Stevie_konisiowata

to jest podniecający film a żal pl Ciebie zrobił

darencjo666

Aha. Nie no fajnie, dobrze wiedzieć. Jeśli podniecają Cię dzieci jeżdżące konno.. no cóż...

ocenił(a) serial na 10
Stevie_konisiowata

kiedy wyjdzie wersja kinowa?

darencjo666

A już się nie możesz doczekać, co?

pan_de

A ja też od razu skojarzyłem z tytułami filmów dla dorosłych. A niby jak wg was nazywają takie produkcje? ;p

pan_de

Teraz to się wszystko ludziom z jednym kojarzy! Weście się ogarnijcie nie wszystko wiąże się z TYM jednym!

pan_de

Myślę, że coś z Tobą nie tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones