PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652377}
6,9 19 483
oceny
6,9 10 1 19483
Przyjaciółki
powrót do forum serialu Przyjaciółki

Ja jej nie łyknąłem. Kolejny gówniany tasiemiec oparty na jakimś zachodnim pomyśle zgodny z TVN'owską propagandą o nowoczesnej POlsce. POlska to syf od 23 lat a tutaj postacie żyją jak królowie. Ja zaczynam już odchodzić od telewizji bo poza nielicznymi wyjątkami puszczają albo te gówno albo gnioty w formie Trudnych Spraw. 1/10.

Marik1234

niestety po części musze się z tobą zgodzić - tv prawie nie właczam, czasem jakieś publicystyczne programy ale tez mnie irytuja i wyłączam, ten serial na VOD widzialam i naciagany trochę - samotna matka utrzymujaca się z prowadzenia podupadającego przedszkola (Socha) w firmowych ciuchach i jaaaakim domu ;/
ale pomijając to - dobrze że inne nie sa chude jak modelki - Struzyńska i Liszowska

wszystkie wątki juz wiadomo jak sie potoczą po pierwszym odc - Socha będzie z tym gościem ze statku, Struzyńska wróci na studia i zostawi niewiernego męża, Anita - zakocha się w tym kapitanie statku a Liszowska zajdzie w upragnioną ciąże ale jej partner nie podoła obowiązkom zapewne i się zmyje;/ zobaczycie....

ocenił(a) serial na 7
urga

Nic się nie sprawdziło ;)

MsPrevail

hehe sama z ciekawością swój stary wpis czytalam ;)))) serial się rozkręcił jak dla mnie, widac chemie miedzy dziewczynami choc dalej podtrzymuje swoja opinie ze wątek Sochy jest nierealny!

urga

Socha w ogóle jest dla mnie jakoś najmniej sympatyczna z nich, a że żyje na bogato, może Andrzej płaci duże alimenty;-)

urga

Hehe jak kula w plot

ocenił(a) serial na 8
marajka

ale Stużyńska zostawiła jednk męża ;)

ocenił(a) serial na 7
anthonyperette

No i w sumie Inga była przez chwilę z tym ze statku, bo chodziło o Rafała?

MsPrevail

ten Rafał spoko był, wedlug mnie fajniejszy niz Bobek

ocenił(a) serial na 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones