Przyjaciółki (2012)
Przyjaciółki: Sezon 7 Przyjaciółki Sezon 7, Odcinek 7
Odcinek Przyjaciółki (2012)

Odcinek 7

44m
8,2 68
ocen
8,2 10 1 68
Przyjaciółki
powrót do forum s7e7

Odcinek 7 sezon 7

ocenił(a) serial na 10

no to Julka pięknie zrobiła Ankę! co Wy myślicie o jej potajemnym ślubie?

broken28

Pomysł zupełnie z du... Albo scenarzyści nie wiedzą co zrobić i mają ogromny problem albo nie mam pojęcia. Nie wiem co to miało na celu. Niestety, ale serial od finału 6 sezonu idzie w bardzo złą stronę i przy takim tempie 8 sezon może być niestety ostatnim.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Głupota totalna ten ślub. Ogólnie ten sezon beznadziejnie nudny .

nathalie34

No dokładnie. Nie wiem czy się wypalili czy co.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Na to wygląda , brak mi Dagmara , robiącego głupie miny do pani Dyrektor. Ogólnie zaczęli wątek Ingi i tego Roberta a tu się nic nie rozwinęło.
A Michał zachowuje się kretyńsko , daje się powoli mam wrażenie omotać tej dziewusze ( zapomniałam imienia ) co z nim pracuje w Kopenhadze. Pati powinna ją już dawno pogonić , dosadnie dać jej do słuchu że ma się odwalić !!!

nathalie34

może wzięli ślub, bo Julka jest w ciąży? tak czy owak, naprawdę durny pomysł

ocenił(a) serial na 5
magdanm

Przede wszystkim nie było żadnych ich spotkań potajemnych , nic nie pokazywali , a może jest w ciąży , faktycznie !

nathalie34

Ale ogólnie to jest takie zaskakujące i nienaturalne, że aż nierealne. No sory.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Dosłownie !

magdanm

Nie ożeniłby się bez wcześniejszej konsumpcji hahaha, wiec pewnie potomek w drodze.

ocenił(a) serial na 10
magdanm

też zaczęłam się zastanawiać czy może Julka jest w ciąży, ale to się wydaje trochę nierealne, po pierwsze nikt nic nie mówił o żadnych spotkaniach (w sumie dobra zagrywka, były tak potajemne, że nawet widzowie nic nie wiedzą!), po drugie oni się widzieli trzy razy przy okazji wizyt tego weterynarza u Diany to już jest miłość? po trzecie kiedy on przychodził "leczyć psa" nie patrzył na nią z jakimś zainteresowaniem... dziwne mi się to wydaje i faktycznie chyba pomysły scenarzystom się skończyły i teraz wszystkie wątki są nudne i mdłe jak Inga.

broken28

Niby Anka będzie podejrzewać, że Julka jest w ciąży, mają zamieszkać w domu u nich i też dlatego ma często pojawiać się kuzynka tego kolesia, która wpadnie w oko Pawłowi. Takie już cuda na kiju, że troche no. ..

ocenił(a) serial na 7
broken28

Co? :D Idiotyzm jakiś. Hahaha Anka z Pawłem pewnie prędzej doczekają się wnuka niż czwartego dziecka. . . Schematy, schematy, schematy. . .

ocenił(a) serial na 10
CytrynOOwkaxD

to chyba zbyt oczywiste, żeby scenarzyści to wykorzystali. albo i Anka, i Julka będzie w ciąży, ale to też przereklamowane...

broken28

Po 07x09 twierdzę, że ten pomysł był kompletnie z d***. Serio, nie widzę kompletnie sensu, racjonalności. Ale muszę przyznać, że przez to ten odcinek był najlepszym z 7 sezonu.

ocenił(a) serial na 7
broken28

No pewnie, że przereklamowane, ale co innego mogą wymyślić? Okaże się. Jeszcze sama Julka pewnie będzie żałować. . . :P Ślub ślubem, ale czytałam coś o "urodzinach" Emilki! To jest dopiero kompletny debilizm. .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones