PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394102}

Przyjaciele z wesołego lasu

Happy Tree Friends
7,1 8 662
oceny
7,1 10 1 8662
Przyjaciele z wesołego lasu
powrót do forum serialu Przyjaciele z wesołego lasu

Flaki latają, królik się udusił szczotką do zębów, a krew trysnęła z brzucha. Uroczy serial dla
bardzo smutnych ludzi dotkniętych masochizmem. Uwielbiam czarny humor, ale tutaj
HUMOR? To jest tak żałosne, że aż się sobie dziwię że straciłam czas na wypowiedzenie
się na jego temat, a co dopiero obejrzenie. GodDammit ..

ocenił(a) serial na 10
smokexthat

Od kiedy tylko masochiści mogą oglądać takie seriale? Więc oglądając film o płatnych zabójcach sam zyskuje miano bezdusznego mordercy? Dla mnie ten serial jest ARCYDZIEŁEM, jest oryginalny, a nie kolejny shit, który widziałem 10 razy pod innym tytułem. I tak, to jest humor. Czarny humor, specyficzny. Który wyraża się w całkowicie absurdalnym zamordowaniu głównych bohaterów, i przekazaniu banalnego morału. W specyficzny śmieszny sposób. I jeśli uwielbiasz czarny humor, to chyba powinnaś znać sposoby, w jakich on się wyraża.

użytkownik usunięty
Cililing

Te dziadostwo nie ma nic wspólnego z czarnym humorem . To raczej animowany horror gdzie flaki zwierzątek latają po ekranie, taka troche Piła w wersji animowanej , tylko zamiast ludzi zabijają sie zwierzątka . Serial zrobiony przez debili dla takich samych debili z mózgiem przedszkolaka

ocenił(a) serial na 10

Odezwała się osoba z bardzo nieinfantylnym humorem. Ciekawe, że idąc tropem autora tematu mogę stwierdzić, że jesteś dziwką, bo przecież Kac Wawa, którą wychwalasz jest o dziwkach (jak to ujęła doda - dziwki, ćpanie, i zdradzanie swoich przyszłych żon).

A tobie polecam zapoznać się z definicją czarnego humoru. Dokształć się trollu, potem się wypowiadaj.

użytkownik usunięty
Cililing

Właśnie ty sie dokształć bo chyba w życiu czarnego humoru nie widziałeś bezmózgowcu

ocenił(a) serial na 10

Uważam podobnie jak Cilling - że to arcydzieło i na złość wam ostatnio dodałem 2 punkty do mojej oceny. Pewnie dla Smalczyka czarny humor to głupkowate filmy typu 'śmierć na pogrzebie', gdzie stado murzynów kala ceremonię swoim murzyńskim slangiem z lasu.

użytkownik usunięty
zxcv1

Głupich nie sieją, sami się rodzą ...

ocenił(a) serial na 10

...albo zostają - jak inaczej wytłumaczyć nadwagę, nick smalczyk i avatar z piwem. Weź się w garść.

użytkownik usunięty
zxcv1

Mi nie przeszkadza moja nadwaga, a to, że kocham piwo to nic na to nie poradzę, a zdjęcie jest takie a nie inne , bo nie uznaję czegoś takiego , jak wstawianie w avatarze nie swojego zdjęcia

ocenił(a) serial na 3

No to co? Zapasy w kisielku? :D

użytkownik usunięty
zxcv1

A nick smalczyk jest taki bo taką mam ksywke

ocenił(a) serial na 10

Ciekawe skąd się wzięła taka ksywka...

ocenił(a) serial na 10
zxcv1

Hah, jakże trafny komentarz :D

ocenił(a) serial na 10

Czarny humor to Humor w którym Sednem całego żartu jest krzywdzenie lub zabijanie istot żywych. DZIĘKUJĘ

ocenił(a) serial na 10

HTF nie jest dla fanów Ojca Mateusza i Na Dobre i Na Złe. AMEN

ocenił(a) serial na 3
Cililing

Uroczo

ocenił(a) serial na 10
smokexthat

Jak zabić parę szopów przy pomocy Harfy i Fletu (poradnik dla geniuszy zła) :-P ? odcinek Friday the 13th ( Martwica Mózgu dostaje 10 a Happy Tree Friends sie nie podoba DZIWNEEEeeee)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones