PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 704
oceny
8,3 10 1 335704
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Obejrzałem 10 sezonów Przyjaciół w ostatnie 4 miesiące. Razem niemalże 90 godzin
gigantycznej frajdy. Naszła mnie dzisiaj po ostatnim odcinku taka impresja, która już pewnie za
kilka godzin zniknie.
10 sezon był szczególny, bardziej sentymentalny, refleksyjny i chyba nadał kolejną wartość
temu serialowi. Tych ostatnich kilka odcinków było o tym jak się zmieniamy, wszystko się
przewartościowuje i mija. Tak jak w pewnym momencie kończy się czas gdy przyjaciele są
rodziną, a wszystko jest bardziej nasycone i intensywne. Pewnie po tym najedzie inny czas z
innymi walorami i zaletami, ale każdy poprzedni stan już nie ma zamiaru wrócić.

Jestem pewien że za kilka lat powrócę do tego serialu i jestem pewien że ten 10 sezon
następnym razem będzie trudniejszy, tak jak z każdym rokiem trudniej przychodzą rozliczenia z
przeszłością.

Dzięki twórcom serialu za świetną zabawę i za tą refleksję na końcu również. W swojej
kategorii dla mnie zdecydowanie numer 1.

ocenił(a) serial na 10
piopix

"Jestem pewien że za kilka lat powrócę do tego serialu"
Za kilka lat? Wrócisz do nich szybciej, ja losowo oglądam wybrane odcinki, codziennie! Przed pracą o świcie, wieczorem przed pójściem spać. Jestem uzależniona od tego serialu, bo potrafi poprawić najbardziej parszywy humor....
Płakałam przy ostatnim odcinku, byłam zła na Monikę i Chandlera, że się wyprowadzają! Nie tak to się powinno skończyć... No ale na szczęście to tylko serial ;-)

ocenił(a) serial na 10
agnieszka24071

Najchętniej już teraz obejrzałbym kilka odcinków, ale myślę że musi minąć jakiś czas żebym dał sobie zapomnieć i zaskoczyć jeszcze raz ;-). I mimo że nie chciałbym by ktoś kiedyś wpadł na pomysł dopisywania czegoś do fabuły czy robienia kolejnych odcinków Przyjaciół, to jakoś tak drażni że wszystko co zostało powiedziane odnośnie bohaterów i ich historii to 'tylko' te 10 sezonów.

Podobały mi się słowa producentów zapytanych o film/następny sezon Friends. Powinniśmy założyć że wydarzenia po ostatnim odcinku potoczyły się tak że ten twór zwany 'przyjaciółmi' przestał istnieć.

ocenił(a) serial na 10
piopix

Dobrze napisane, ja też przez kilka ostatnich miesięcy oglądałem Przyjaciół i dzisiaj w nocy, pierwszy raz w życiu widziałem ostatni odcinek, który jest rewelacyjny. Świetnie, że zakończyli ten serial w taki mądry sposób i wtedy, gdy nadal trzymał on wysoki poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones