PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 654
oceny
8,3 10 1 335654
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

WItam mam takie pytanie jak w temacie. Przed chwilą obejrzałem ostatni odc. 10 sezonu i chciałbym więcej!! ale niestety nie więcej nie ma... a szkoda bo jest to serial WSZECHCZASÓW. Nie ma lepszego, nie można się przy nim nudzić. Perypetie tej 6-ki są przezabawne.

Pozdrawiam

FRIENDS ARE A BEST SERIES ON THE WORLD!! :D:D:D

skodur

aktorzy sobie zarzyczyli ogromne gaze. producenci nie widzieli szans na placenie takich ogromnych sum za kazdy odcinek i dlatego dalej nic wiecej nie bedzie :( z jednej strony zal bo przeciez dzieki temu serialowi oni wyplyneli z lepszym lub gorszym skutkiem. ale z drugiej nie dziwie im sie. trzeba korzystac z tego, ze jest sie popularnym i brac kase! dla nich to przeciez tylko praca...szkoda, ze my na tym tracimy :( ale kazdy by tak zrobil na ich miejscu

ps. kojarzy ktos kwestie prawne w sprawie sciagania seriali TV z torrentow? czy jest to lamanie prawa? bo przeciez w tv i tak za free ogladamy?

ocenił(a) serial na 10
Marx_6

Gdzieś czytałem artykuł o tym, że co prawda pobieranie filmów/seriali/gier itp. z torrentów jest nielegalne, lecz nie może być karane przez instytucje państwowe dopóki nie będzie to przynosiło zysków materialnych.
A co to ogladania w tv, to ogladamy "za darmo", ale dane stacje telewizyjne muszą sobie wykupić kopie filmów od producenta by móc je puszczać na swojej antenie. Niby za darmo, lecz i tak musimy płacić za kablówkę, bądź cyfrę+, jeśli chcemy mieć dostęp do większej ilości programów. Jakby na to nie patrzeć, każdy musi zarobić inaczej nie byłoby sensu robić czegokolwiek:)

P.S dzięki za info odnośnie zakończenia FRIENDS:)

Pozdrawiam
skodur

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones