PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 654
oceny
8,3 10 1 335654
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Dzisiaj zakończyłem

ocenił(a) serial na 10

Serial absolutny GIGANT. Jeden z najlepszych o ile nie najlepszy serial jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Generalnie nie lubie tak szeregowac seriali najlepszy/najgorszy gdyż Bundy też był najlepszy ale pod innymi względami. Nie ma chyba ludzi którzy by go nie widzieli ale jeżeli ktoś taki się uchował to polecam. Pamiętam jak przychodziłem na stancje na studiach po zajęciach po całym dniu czasami i o 19 włączało się tvn siedem i lecieli Przyjaciele. Nie oglądałem wtedy siłą rzeczy każdego odcinka dlatego ostatnio zgromadziłem całą serie i obejrzałem. Dzisiaj poleciał ostatni odcinek. Faktycznie 2 może 3 ostatnie serie były nieco mniej śmieszne niż mega klimatyczne serie 1-5 może 6 ale i tak należy się pełna 10. Mimo iż jest on już dośc stary to absolutnie nic nie utracił ze swojego uroku. Wszyscy główni bohaterowie są niezapomniani i rewelacyjni. Absolutnie POLECAM. Myśle, że za kilka lat znów do niego wróce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones