PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 704
oceny
8,3 10 1 335704
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Ja nie znoszę wręcz Phoebe. Właściwie to psuła mi serial. Taka głupawa przy
tym i wredna okropnie. Reszta jest prześmieszna.

Monika_10

Phoebe nie znosisz??!!! Według mnie Phoebe była najbardziej zabawna. Taka szalona , przedziwna ,ale zabawna ,jej teksty mnie powalały. Oczywiście Chandler też był prześmieszny. Chyba nie potrafię napisać kogo z szóstki nie lubię ,gdyż lubię wszystkich. Jeżeli miałabym wymienić kogo nie znoszę ogólnie z tego serialu to na pierwszym miejscu byłby brat Phoebe - wg mnie to idiota do kwadratu , strasznie mnie irytował w serialu.

ocenił(a) serial na 10
aneta99_7

może nie to że nie lubię, ale z całej 6 najbardzije irytowała mnie Monica. Szczególnie w tych późniejszych sezonach ! To, że musiała być we wszystkim najlepsza. Strasznie mnie to denerwowało, bo często było tak że nic więcej się dla niej nie liczyło, innym mogłobyć przykro, ważne że ona wygrała. Dlatego nie lubię jej aż tak bardzo jak reszty. Ale też była super. :)

ocenił(a) serial na 10
Monika_10

Nie lubię Phoebe, bo jest okropnie głupia, ale nie tak słodko głupia jako Joe, tylko tak durnowato. Poza tym często doprowadzała do konfliktów. Zdarzało mi się, że traciłam humor, kiedy ją widziałam.

Monika_10

powiem krótko - ICH SIĘ NIE DA NIE LUBIĆ!!!!

ocenił(a) serial na 10
kkonrad

Z szóstki nie ma osoby,której nie da się lubić, a nawet lubić bardziej lub mniej. Jeżeli chodzi o postaci drugoplanowe było parę osób które doprowadzają mnie do szału
- MONA
- Jeanine
- Matka Moniki i Rossa
- Tag
- Ostatnia dziewczyna Rossa, ta z 10. sezonu, uhhh

Monika_10

Ja także lubię Phoebe. Jej teksty były najlepsze. Nie ma chyba bohatera, którego bym nie lubiła, bo każdy wprowadza coś innego do serialu.

novocaina

Ja lubię wszystkich, ale zdecydowanie najmniej Joey'a. Najmniej śmieszny moim zdaniem, a czasami nawet trochę irytujący(nie wspominając już o jego słabym spin-offie w którym kompletnie popsuli tą postać).

Monika_10

A ja bardzo lubię Phoebe. Chyba nawet najbardziej (obok Chandlera) jeśli miałabym tworzyć już jakąkolwiek hierarchię. Ale kocham ich wszystkich i każdego z osobna. Phoebe jest zabawna, ma swój świat i jej piosenki są genialne.

Jeśli miałabym powiedzieć kogo nie znoszę to ta dziewczyna Ross'a... ta czarna, która miała samych noblistów za chłopaków... Strasznie mnie denerwowała.

Monika_10

Phoebe jest wręcz genialną postacią :D
Bardzo ją lubię właśnie za tą głupkowatość i oryginalność.
Najmniej lubię Rachel.

white_tiger_3

Jeśli miałbym wybierać to Phoebe.

użytkownik usunięty
Monika_10

Lubie wszystkich ale żeby, tylko jedną osobę to... Ross. Denerwuje mnie momentami. Dlaczego Phoebe nie lubicie? Jest najlepsza ^^

Jeśli muszę wybrać to Phoebe

Monika_10

Zdecydowanie Monica. Resztę uwielbiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones