PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 032
oceny
8,3 10 1 335032
8,8 20
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Genialny serial. Rzadko sie zdarza, żeby wszyscy główni aktorzy tak świetnie wcielili sie w swoje role. Wszystkie 10 sezonów na jednakowym poziomie. Nie mogę tylko wybaczyc jednego: Dlaczego Phoebe wyszła za Mike'a a nie za Davida-naukowca? Byli dla siebie stworzeni! :))

joeya_tribbiani

się pisze, że spoiler. a mi bardziej pasowała do mike'a.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
friendsfan1

zgadzam się, jak najbardziej do Joey'a (choć było by to dosyć naciągane, że wszyscy, ze wszystkimi się zeszli)

ocenił(a) serial na 10
redrum_bt

Najważniejsze było to, że Rachel zeszła się z Rossem. Tak byc powinno. Ale szkoda było samego Joey'a w ostatnim odcinku- wciąż niezbyt poradnego, bez przyjaciół z lodówką obok. Powinien zdecydowanie się zejśc z Phoebe. Ten Majk do niczego nie był tam potrzebny i moim zdaniem zupełnie nie pasował. Zdecydowanie Joey pasował do Phoebe a ona do niego. Zresztą w wielu odcinkach była mowa w rodzaju "Przecież wiesz, że kiedyś i tak się zejdziemy"- powinno to nastąpic na końcu 10 serii.

ocenił(a) serial na 9
mercg

Dokładnie tak! Cały czas liczyłam na to, że w końcu Joey i Phoebe będą parą. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że Mike (który pasuje i do Phoebe, i do całej paczki jak pięść do nosa) pozostanie już na zawsze...

ocenił(a) serial na 10
ScarlettElvie

Jak dla mnie z zakońćzeniem Przyjaciół było trochę tak, jak z zakonczeniem "Jeziora Marzeń" - oba nie takie ;)

ocenił(a) serial na 10
joeya_tribbiani

też uważam, ze naukowiec wytwarzał z nią chemie, a Mike nie i w ogóle Mike by dziwny, nie pasował do Przyjaciół

ana_ax

Zgadzam się nie pasował do serialu był wnerwiający trochę .

ocenił(a) serial na 7
Ruben_fw

Dla mnie Mike był nudny jak flaki z olejem :/ Owszem, kilka razy miał jakieś dobre kąśliwe uwagi, ale nic poza tym. Do tego był mocno pomijany przez scenarzystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones