PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 334 983
oceny
8,3 10 1 334983
8,8 20
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Po latach stwierdzam, że jednak Phoebe jest the Best.

ocenił(a) serial na 7
kobrzak

Chyba ci wali na dekiel. To najgorsza postac w serialu, a moze nawet jedna z najgorszych we wszystkich serialach jakie kiedykolwiek powstaly.

ocenił(a) serial na 9
celebes

Pewnie jesteś za młody żeby to zrozumieć

ocenił(a) serial na 7
kobrzak

Taa, jak komus brakuje argumentow to najlepiej sie przyczepic o czyjs wiek, ktorego sie nawet nie zna. Genialne. Moze mnie w takim razie oswiecisz i przekazesz mi swoja wiedze tajemna na temat Phoebe, stuletni mędrcze?

Wedlug mnie Phoebe to postac beznadziejna:
* Jest hipokrytka, krytykuje ludzi za rzeczy, ktore pozniej sama robi, bo jej tak wygodnie. Przykladowo krytykowala Rachel za noszenie futra, ale gdy je zalozyla to zmienila zdanie. To samo bylo z krytykowaniem chodzenia na masaze do firmy-sieciowki, podczas gdy sama tam pracowala.
* Jest "wegetarianka", ktora caly czas z byle powodu je mieso - czyli czesc dalsza hipokryzji (bo "dziecko w brzuchu sie domaga", "bo byla okazja, za 99 centow zjadlabym nawet czlowieka" itd.)
* Wierzy w duchy i inne tego typu bzdety, a gdy ktos jej probuje wyjasnic, ze to bez sensu, to sie obraza. Dodatkowo w jednym odcinku kradnie kota malej dziewczynce i nie chce go oddac, bo jej sie ubzduralo, ze jest w niej duch jej matki. Obraza sie gdy reszta przyjaciol probuje ja przekonac do oddania kota.
* Caly czas na wszystkich krzyczy i jest dla wszystkich niemila bez powodu, szczegolnie w stosunku do Chandlera i Rossa, wysmiewajac ich meskosc. Gdy ktos probuje to samo robic jej - oczywiscie sie obraza.
* Jest kreacjonistka, ktora neguje teorie ewolucji. Do tego nasmiewa sie z Rossa, ze w nia wierzy.
* Jest chora psychicznie socjopatka - w jednym z odcinkow, gdzie Chandler i Monica sa juz malzenstwem, wymysla, ze znalazla bratnia dusze Moniki, nastepnie probuje ich ze soba zeswatac w obecnosci Chandlera.
* kolejny dowod na to, ze jest chora psychicznie socjopatka - w jednym z odcinkow jest przez caly czas obrazona na Rossa, mimo, ze nie pamieta dlaczego. Na koncu okazuje sie, ze Ross jej powiedzial WE SNIE, ze jest nudna.
* w jeszcze innym odcinku przeszkadza w pracy Joeyowi, ktory sprzedaje choinki, bo jej sie nie podoba, ze stare choinki trafiaja do niszczarki

ocenił(a) serial na 9
celebes

Odrobiles zadanie ale i tak się nie zgadzam, a twoje argumenty dowodzą, że Phoebe jest jedyną prawdziwą kobietą w tym serialu. A Chandler i Ross to jednak dwa dupki. Szczególnie Ross jest dupkiem do kwadratu.

A apropos argumentów to twoje walenie w dekiel też jest nie teges. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ale nie jestem obrażony, jakby cuś :).

ocenił(a) serial na 7
kobrzak

Aaa dobra, bylo od razu mowic, ze jestes incelem. Nie bylo tematu.

ocenił(a) serial na 9
celebes

z twoim deklem rzeczywistsze jest cos nie tak skoro wyciągnąłeś takie wnioski, chyba, że lubisz wyłącznie obrażać. Z tego wniosek, że nie nadajesz się do tej społeczności. Spróbuj jeszcze raz to ci załatwię, spoko.

ocenił(a) serial na 9
celebes

A mówiąc o Phoebe miałem na myśli nie tylko scenariusz serialu, ale również ją jako kobietę i aktorkę.

ocenił(a) serial na 9
celebes

całkowicie się zgadzam, że Phoebe jest najgorszą postacią, socjopatką do tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones