PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 704
oceny
8,3 10 1 335704
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Szczyt debilizmu

ocenił(a) serial na 1

Nierozumiem takiego sukcesu tego czegoś. Tępe dowcipy, głupie sceny i ten śmiech w tle przy najmniej śmiesznych scenach.

ocenił(a) serial na 10
K_B_

... a rysunek jest z 'Happy Tree Freinds', jesli sie nie myle..?

ocenił(a) serial na 1
Pr0t0n

Tak, z HTF.

ocenił(a) serial na 10
K_B_

Nie masz racji jak bys umiał wymyslic cos smieszniejszego to bys był gośc. Rozumiem moze nie wszystkim sie podobac ale debilizmem nie jest!

ocenił(a) serial na 10
K_B_

Poprostu sytuacje cie nie smiesza, nie rozumiesz tego typu humoru
To nie znaczy, ze musisz mowic o tym ze jest debilne, troche szacunku dla innych rzeczy, moze i mniej przez siebie lubianych
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
K_B_

Jesli ktos lubi cos innego niz Ty, to nie znaczy ze jest debilem. Do debilstwa blizej komus kto tego nie rozumie. No i oprocz humoru wazny jest klimat lub wartosci (w rodzaju przyjazni).
Poza tym logo z Happy Tree Friends mowi samo za siebie o Twoim poczuciu humoru. Ale czy ja mowie/pisze ze HTF jest szczytem debilizmu? Jest smieszne inaczej...

użytkownik usunięty
Marek

Marek dokładnie to!!! tu nie tylko chodzi o to żeby się cały czaś śmiać ale klimat, przyjaciele i jakieś przekazywanie wartości moralnych a ten serial nie dość że podnosi na duchu to ukazuje bardzo ważną rzecz dla człowieka tzn. przyjaźń!!!, bo coraz mniej ludzi na to patrzy tylko patrzą na siebie a nie na innych a to jest bardzo ważne aby patrzeć na innych jak na przyjaciół...

ocenił(a) serial na 9
K_B_

koleś....masz pokemona na obrazku....chcesz o tym pogadac???i szacuneczku troszczke...pozdrawiam

K_B_

Zauważyłem K.B., że się wszystkeigo czepiasz, a sam gustu najlepszego chyba nie masz, hę?? Może pomyślisz o tym, żeby dodać jakieś argumenty i podkreślić, że to tylko twoje zdanie - większość ludzi tak robi, szczególnie przy zbluzganiu czegoś.
Pozdrawiam (Ja tam każdego pozdrawiam), Szymek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones