Przyjaciele
powrót do forum 6 sezonu

Przylaczam sie do Fanow Przyjaciol ja nie moge sie doczekac obejrzenia nowych odcinkow a przedchwila patrzylem w gazete i widze ze chyba 6 seria bedzie na POLSACIE huuura

Remington_Steele

a kiedy?
serio??? a kiedy będą lecieć? patrzyłam w gazetę ale nie zauważyłam

gonia

Licze ze top rawda
W teletygodniu widze wtorek 18.10 Polsac Ciekawe czy faktycznie bedzie to 6 seria ja chyba zaczne sciagac z Kazy te nowe odcinki

Remington_Steele

dzięki
dzięki! u mnie w Telewizyjnej też jest we wtorek i w czwartek o 18:10 ale nigdzie nie jest napisane, która to seria... poczekamy, zobaczymy,

gonia

Przyjaciele cool
No u mnie w Teletygodniu w naglowku jest przyjaciele 6 ale to sie oikaze we wtorek hehe

Remington_Steele

dobra wiadomość
"Rozpoczynamy emisję 6 sezonu serialu "Przyjaciół" - właśnie przeczytałam to na telegazecie polsatu (stronka 342) czyli na pewno we wtorek zobaczymy nowe odcinki :) jupi!!!

użytkownik usunięty
gonia

seria 6
no właśnie nasze gówniane stacje tv nie kwapią się z zakupem.Na pewno szkoda im kasy,...!!!Jeszcze jakiś czas temu na Canal+ niekodowanym można było "śledzić" w miarę na bieżąco, ale z tego co pamiętam to chyba po ślubie M. i Ch. się skończyło.Teraz nie wiem czy "leci" bo jest zakodowany więc...."ch. im w d."

ocenił(a) serial na 10

leci, leci
dalsze serie lecą, ostatnia seria jaka sie zakończyła to 8. i teraz leci SpinCity. tak jakoś mi się wydaje,że co do kodowania to nadal jest odkodowany tylko, że trzeba mieć satelitarną, bo c+ teraz nadaje tylko przez satelite.

Remington_Steele

Wiesz może w jakich godzinach będzie transmisja?

surdut

Surdut popatrz na datę ostatniego postu, jeśli gdzieś leci to ja nie wiem. teraz pewnie w sieci online się obejrzy.

Remington_Steele

Łoooo jaki stary wątek odkopałam

ocenił(a) serial na 9
BlueWorld360

i ja tu też dotarłam :D

Remington_Steele

Post dodany 20 lat temu?! Pamiętam jak internet ciągnęłam kablem telefonicznym i minuta połączenia kosztowała jakieś bajońskie sumy. Aż się łezka w oku kręci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones