PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532929}
6,4 4 525
ocen
6,4 10 1 4525
Przystań
powrót do forum serialu Przystań

Bohaterowie serialu

ocenił(a) serial na 6

Serial fajny, taki wakacyjny w sam raz na jesienne wieczorki, ni i ciekawi bohaterowie:

1. Na pierwszy plan wysuwa się instruktor Paweł, chamski i arogancki w stosunku nie tylko do kursantów ale i do wczasowiczów. Taki Dr House na przystani :D

2. Anka - dziewczyna z przeszłością, którą mimo wszystko da się lubić.
3. Alicja - barmanka podkochjąca się w Grzegorzu ( ja jej się nie dziwię :D )Biedaczka tak się stara a on tego nie zauważa, no cóż faceci są ślepi - wszyscy!!!

4. Bracia Waśko - bez komentarza :D

telimena79

Jeszcze:
5. Grzegorz - przystojniak, ślepy - bo nie widzi starań Alicji. Choć w ostatnim odcinku (7) coś się "ruszyło" w końcu;)

6. Adrian - typek wkurzający Ankę - trochę mnie irytuje, ale ten wątek jest ciekawy. I fajnie, że niedopowiedziany bo dzięki temu widz chce w końcu dowiedzieć się co takiego Anka zrobiła temu Adrianowi, że on się tak na nią zeźlił;D

telimena79

ja lubiałem Beatę, bo miała dobry wpływ na "chamskiego" Pawła, poza tym dobrze się prezentowała. Smutne że ludzi z taką historią jak jej jest wiele (mężczyzn i kobiet)
no i bracia Waśko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones