PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532929}
6,4 4 525
ocen
6,4 10 1 4525
Przystań
powrót do forum serialu Przystań

streszczenia odc

ocenił(a) serial na 9

macie streszczenie wszystkich odc? (albo chociaż do siódmego) bo nie oglądałam pierwszych odc i chciałam się zorientować od którego zaczęłam oglądać :)
z góry dzięki

ocenił(a) serial na 10
livhanna

Pierwszy odcinek nosi tytuł: “Anka”.

20-letnia Anka została skierowana na kurs dla ratowników przymusowo. Zbuntowana dziewczyna przybywa na przystań “pożyczoną” łodzią. Okazuje się, że jacht należy do starszego ratownika, Pawła . Ten żąda, by szef giżyckiej bazy WOPR Grzegorz, natychmiast wyrzucił hardą kursantkę. Tymczasem do bazy w Giżycku docierają kolejni uczestnicy szkolenia - bracia, Filip i Darek , atrakcyjna i ambitna Daga , pochodzący z bogatej rodziny Olaf oraz nieśmiała Beata . Anka szybko zapoznaje się z niepełnosprawnym dyspozytorem, Mariuszem, lecz całkowicie ignoruje kolegów z grupy.

Tymczasem dwoje turystów: Hanka (Patrycja Durska) i Jacek (Marcin Przybylski), wybiera się na żagle. Ich łódź wywraca się. WOPR-owcy ruszają na pomoc.

ocenił(a) serial na 10
viki_l

Odcinek 2 (23 września) - LEKCJA WYCHOWAWCZA
Do przystani przybija grupa nastoletnich kajakarzy pod opieką wychowawcy, pana Leszka. Wśród przybyłych jest zakochana para: Franek i Malwina. Wkrótce dziewczyna zrywa z Frankiem i wyznaje miłość swojemu nauczycielowi. Zostaje jednak przez niego odrzucona. Następnego dnia - zrozpaczona - wypływa sama na jezioro. Gdy nadchodzi burza, pan Leszek płynie ratować uczennicę. Franek, mimo zakazu, rusza za nimi. Dochodzi do tragedii. Tymczasem Filip i Darek traktują pierwsze zajęcia z pobłażaniem. Paweł zleca im czyszczenie kąpieliska. Z kolei Olaf patroluje jezioro z policjantem Michałem. Grzegorz obiecuje synowi spędzić z nim trochę czasu. Gdy wypływa na akcję ratunkową, Rafał czeka na jego starej łodzi.

ocenił(a) serial na 10
viki_l

Przystań - 3 odcinek - PRZYJACIÓŁKI
Kamila w porcie przygotowuje się do wypłynięcia. Nieoczekiwanie na jachcie pojawia się jej przyjaciółka Wanda. Kobiety zaczynają kłócić się o Jurka. W szamotaninie, Wanda popycha Kamilę. Ta wypada za burtę. Wanda odpływa zostawiając kobietę na środku jeziora. Tymczasem na przystani pojawia się Jurek. Szuka Kamili, z którą był umówiony. Anka kłóci się Beatą. Spędza czas w dyżurce u Mariusza, gdy pojawia się Andrzej, jej adwokat. Chce ją zabrać na żagle. Filip prosi Olafa, by pozwolił mu płynąć na patrol z Michałem. Ku jego uciesze i zaskoczeniu, Olaf przystaje na propozycję. Grzegorz spiera się z Joanną o wychowanie Rafała. Dochodzi do konfliktu między nim a Zbyszkiem, ojczymem Rafała. Anka przychodzi na wieczorną imprezę do tawerny, gdzie niespodziewanie zaczepia ją Adrian, prześladowca z przeszłości. Anka jest przerażona.

ocenił(a) serial na 10
viki_l

Przystań - 4 odcinek - ZUZA
W bazie pojawia się znana młoda wokalistka, Zuza. Nad jeziorem ma odbyć się sesja zdjęciowa promująca jej nową płytę. Zaborcza agentka dziewczyny, Wiktoria, prosi Grzegorza, by ratownicy ochraniali ekipę podczas zdjęć. Ten zleca wykonanie tego zadania kursantkom, czym wywołuje niezadowolenie chłopców.
Filip stara się poderwać Zuzę. Daga początkowo zazdrości piosenkarce popularności. Jednak gdy widzi, jak agentka traktuje dziewczynę, przestaje już tak pożądać medialnego sukcesu. Wkrótce poirytowana Zuza zrywa zdjęcia. Adrian prosi Grzegorza o przyjęcie na kurs. Wieczorem śpiewa Ance szantę, w której poprzysięga jej zemstę. Przerażona dziewczyna postanawia uciec z bazy.

ocenił(a) serial na 10
viki_l

Przystań - 5 odcinek - SPÓŹNIENI KOCHANKOWIE
Adrian śledzi Ankę i utrudnia jej ćwiczenia na zajęciach. Dziewczyna szuka ratunku u Andrzeja, który prosi o pomoc Grzegorza. Szef bazy postanawia zatrzymać na kursie Adriana. W tawernie pojawia się miła starsza pani, Jola. Okazuje się, że czeka ona na swojego ukochanego.
W końcu pojawia się Zdzisio, który zabiera ją na jacht. Alicja zachwyca się uczuciem starszych państwa. Niestety, w trakcie romantycznej kolacji mężczyzna dostaje ataku serca. Do szpitala przychodzi żona Zdzisia. Paweł krytykuję Beatę, która nie robi postępów na kursie. Olaf zaczyna bardziej interesować się Wiolą. Instruktorka wprawia go w zakłopotanie.

ocenił(a) serial na 10
viki_l

Przystań - 6 odcinek - Krokodylek
Na niestrzeżoną plażę przychodzą matki z dziećmi. Ludwiczek prosi mamę o nadmuchanie zabawki. Niespodziewanie chłopiec znika. Paweł ze stażystami bezskutecznie przeszukują jezioro. Anka ma pełnić z Adrianem dyżur. Dziewczyna symuluje chorobę i prosi Grzegorza o wolny dzień.
Z karty telefonicznej Beaty znika duża suma. Olaf rani się w stopę. Wiola zabiera go do szpitala, a następnie proponuje spotkanie na jej barce. Tymczasem ojciec chłopaka przyjeżdża na przystań, by zabrać syna z kursu. Mariusz opowiada Ance o wypadku.

ocenił(a) serial na 10
viki_l

Przystań - 7 odcinek - Po godzinach
Daga z Beatą podejrzewają, że pomiędzy Adrianem i Anką coś się kroi. Przed domkiem znajdują pozostawione dla Anki kwiaty. Olaf ma kłopoty finansowe. Martwi się, że nie poradzi sobie bez pieniędzy ojca. Wiola i Alicja postanawiają sprawdzić zdolności barmańskie Olafa. Do próbowania drinków dołącza też Grzegorz. Rankiem Alicja i Grzegorz budzą się w jednym łóżku. Szymon zabiera Olę na żagle. To pierwszy weekend Oli z ojcem od czasu rozwodu rodziców. W wolnej chwili Ola ucina pogawędkę z osłupiałym z wrażenia Darkiem. Ojciec niespodziewanie przedstawia Oli swoją nową przyjaciółkę, Bożenę. Podczas żeglowania dochodzi do wypadku. Jedna z kobiet wypada za burtę.

ocenił(a) serial na 10
viki_l

Miłego czytania:):) A propo - nadgonienia tego serialu jest fajna stronka www.4lol.pl - zakładka filmiki Przystań:)
Albo link wklejam http://4lol.pl/category/przystan/:)

ocenił(a) serial na 9
viki_l

wielkie dzięki :)
okazało się, że tylko dwóch pierwszych nie obejrzałam, zaraz biorę się do roboty xD

ocenił(a) serial na 10
livhanna

nie ma za co:) ja chyba też akurat tych dwóch pierwszych nie oglądałam, dopiero na tej stronce. fajny serial i nawet wciąga:)

viki_l

Dziekuje bardzo za informacje;) Wlasnie leze chora w lozku i milo spedzam czas w towarzystwie serialowych ratownikow;)

ocenił(a) serial na 10
Leonarda

Ja tez kiedyś z nudów, znalazłam tą stronkę i oglądłam przystań - z ciekawości:) Miałam do wyboru albo dom nad rozlewiskiem albo przystań - wybrałam ten drugi, i w ciągu jednego wieczorku nadgoniłam z 4 odcinki:)
I tak jakbym była faktycznie nad jakimś jeziorkiem wśród ratowników - a te zachody słońca, coś cudownego:)Miłego oglądania:)

viki_l

No ja juz jestem na biezaco:D Nie wiesz moze ile jest ogolnie odcinkow? Mowi sie juz nawet o 2 serii, ale nie wiem czy to przypadkiem nie plotki;/

livhanna

Wybaczcie,że się wtrące.. 1 seria liczy 13 odcinków. Co do 2 to zobaczymy. Na razie to chyba tylko ploty. ^^ Streszczenia do odcinka nr 10 -> http://filmpolski.pl/fp/index.php/1224162
: )

ocenił(a) serial na 10
dropit

Dzieki:):)Wiedziałam że na jakiejś stronce są dalsze streszczenia ale nie mogłam ich odnaleźć:) Faktycznie pierwsza seria liczy sobie 13 odcinków - drugiej narazie nie ma i nie wiadomo czy bedzie. Pewnie dopiero jak zawita lato, bęą nagrywać bądź może wcześniej - bo cos było wspominane że jak będą nagrywać druga to ekipa przeniesie się do cieplejszego państawa:):)

viki_l

Fajnie jakby narkęcili 2 serie. Bardzo podoba mi sie serial;) Sadze po opiniach Wam tez;] Moze jakas petycja do TVP dokrecenie odcinka;]?:D

ocenił(a) serial na 10
Leonarda

Odcinek 10 / ze strony powyżej:)/

Podczas porannego pływania w jeziorze Filip i Darek natrafiają na topielca. Okazuje się, że zmarła tragicznie dziewczynka uciekła wraz z bratem z pobliskiego domu dziecka. Ratownicy, w asyście policji i nurków, przeszukują jezioro w poszukiwaniu chłopca, który przepadł bez śladu. Darek bardzo przeżywa poranne zdarzenie. Zaczyna się zastanawiać nad sensem życia. Alicja przesyła Witoldowi papiery rozwodowe. Witold żąda spłaty połowy wspólnego majątku, jednak Alicja bezskutecznie stara się o kredyt. Grzegorz postanawia jej pomóc. Tymczasem wieczorem Witold wyznaje zaskoczonej Alicji uczucie. Anka definitywnie zrywa z Andrzejem. Ten szuka wsparcia u Grzegorza. Paweł próbuje trzymać dystans wobec Beaty. Tymczasem Wiola rozwiewa nadzieje Olafa na wielką miłość. Grzegorz i Mariusz, uroczyście wodują łódź Kormoran przygotowan


ocenił(a) serial na 10
viki_l

Odcinek 11

Na przystani pojawia się grupa amatorów kitesurfingu. Grupą dowodzi pewny siebie Kuba. Gosia jest zafascynowana jego umiejętnościami. Antek, jej chłopak, odkrywa, że Gosię łączy z Kubą coś więcej niż tylko wspólna sportowa pasja. Chcąc zaimponować dziewczynie, mimo niewielkiego doświadczenia, wypływa na spadochronie przy silnym wietrze. Dochodzi do wypadku. Anka umawia się na randkę z Mariuszem. Tymczasem Adrian wyznaje Mariuszowi prawdę o jej przeszłości. Mariusz jest zdruzgotany faktem, że Anka nie powiedziała mu o wypadku, przez który przypadkowy człowiek został kaleką. Nie chce jej znać, przekonany, że od początku była z nim tylko po to, aby odkupić swoją winę. Zrozpaczona Anka postanawia naprawić błędy z przeszłości i opuszcza przystań. Alicja daje Witoldowi obiecaną część majątku. Ten z oburzeniem odrzuca ofertę, uważając, że tawerna jest warta kilka razy więcej. Na dowód tego Witold sprowadza rzeczoznawcę, który wycenia interes. W tym momencie interweniuje jednak Grzegorz. [TVP]

I jeszcze tylko 12 i 13(: I bedzie kocniec pierwszej serii(: Mam nadzieje że bedzie nastepna i jeszcze lepsza:) Koniecznie z Markiem Bukowskim, bez niego niech sie nie ważą krecić kolejnych:)

ocenił(a) serial na 9
viki_l

ma ktoś streszczenia 12 i 13 ?? :) .

ocenił(a) serial na 10
livhanna

Streszczenie odcinka 12 z gatety Świat Seriali
"W bazie pojawia się Alan Paciorek, były narzeczony Betay.
Ku zaskoczeniu dziewczyny Alan oznajmia że, sms-a o zerwaniu wysłał przez pomyłkę. Teraz chce by Beata jako jego żona pojechała z nim do pracy w Anglii"

:D Ciekawe co powie na to instruktor - Paweł:):)

ocenił(a) serial na 10
viki_l

A tutaj dalsza część z tej gazetki..

Próba sił dla Adriana...
"Adrian postanawia namieszać w zyciu osobistym Anki. Chłopak wyznaje Mariuszowi prawdę o jej przeszłości... Mówi mu, że przez głupotę Anki, przypadkow człowiek został kaleką. Mariusz jest zdruzgotany.Ma żal do dziewczyny że nie powiedziała mu o wypadku.Podejrzewa także, że Anka umawiała się z nim po to tylko by odkupić swoją winę.Sądząc że Anka była z nim tylko wyłacznie z litości, mówi że nie chce jej znać.

Zrospaczona dziewczyna, postanawia naprawić błędy przeszłości i opuszcza przystań. Swoim zniknięciem wzbudza niepokój szefa bazy Grzegorza i samego Mariusza. W końcu ku zaskoczeniu wszystkich Anka wraca na przystań i wyrusza na akcje techniczną z Adrianem.Przy wyławianiu z wody plecaka starszej pani, Anka zaplatuje sie w rybackie sieci. Teaz Adrian musi podjąć decyzję - ratować zycie Anki czy pozwolić jej utonąć?

Wybiera drugie. Wybacza dziewczynie, po czym decduje sie odejść z bazy...."

ocenił(a) serial na 9
viki_l

o dzięki :))

PS.: jak to ''wybiera drugie'' O.o??! pozwala jej utonąć a potem jej wybacza i odchodzi z bazy ?? ok... xD

ocenił(a) serial na 10
livhanna

Hehe..coś pokręciłąm albo redakcja:)Poniżej poprawnie, w innej wersji ze strony powyżej:)

ocenił(a) serial na 10
viki_l

Odcinek 12
W bazie pojawia się Alan Paciorek, narzeczony Beaty. Ku zaskoczeniu dziewczyny, oznajmia, że SMS o zerwaniu wysłał pomyłkowo, a teraz zamierza ją zabrać jako żonę do pracy w Anglii. Tymczasem Paweł namawia Grzegorza, żeby zatrudnił Beatę w bazie. Pędzi z dobrymi wieściami do Beaty i niespodziewanie wpada na Alana. Rozgoryczona Beata postanawia zerwać z narzeczonym i wreszcie się usamodzielnić. Po jeziorze na rowerku wodnym pływają dwie starsze siostry: Irena i Janina. Skuterowcy znów zakłócają porządek na wodzie. Powodują mały wypadek, Janina wpada do wody wraz z plecakiem. Prosi ratowników o jego wyłowienie. Michał ściga młodych ludzi na skuterach. Tymczasem żeglarze skarżą się na falę kradzieży na przystani. Michał wszczyna dochodzenie. Grzegorz z Mariuszem martwią się nieobecnością Anki. Ta, ku zaskoczeniu wszystkich, wraca do bazy. Wyrusza na akcję techniczną z Adrianem, gdzie dochodzi do ostatecznego starcia między nimi. Przy wyławianiu plecaka Anka zaplątuje się w rybackie sieci. Jest to próba sił dla Adriana, który jako jedyny asekuruje Ankę. Po tym zdarzeniu Adrian postanawia odejść z bazy. [TVP]

ocenił(a) serial na 10
viki_l

ODCINEK 13 - OSTATNI !!!! /i dzieś pisało że nie zamierzaja kręcić kolejnego sezonu - chyba sie popłacze na koniec:)/ Bedzie sie działo!!

Daga stresuje się przed egzaminem. Anka próbuje ją pocieszyć. Andrzej prawnymi sztuczkami przekonuje Witolda, żeby przyjął sumę oferowaną przez Alicję. Witold w końcu wyjeżdża. Filip z Darkiem robią podsumowanie swoich romansowych podbojów. Jednak Darkowi nudzi się ta dziecinna rywalizacja. Grzegorz obiecuje Rafałowi, że dopiero co odnowiona łódź "Joanna" będzie należeć do niego. Rafał, chcąc zaimponować koledze wypływa łodzią na jezioro. W tym czasie trwa już egzamin. Rafał nie radzi sobie ze sterem. Przy silniejszym powiewie wiatru łódź wywraca się, a Rafał zostaje uwięziony wewnątrz pod wodą. Paweł przerywa egzamin. Wszyscy spieszą na ratunek Rafałowi. Zaczyna się wyścig z czasem. Po akcji kursanci żegnają się z przystanią. [TVP]

ocenił(a) serial na 10
viki_l

I bedziemy się zegnać z serialem jak bohaterowie z Przystanią:)

ocenił(a) serial na 9
viki_l

ja chcę drugą serię! xD







krótki, no i dobrze xD

viki_l

Ja też chcę z 2 serię !!!!!!!! Koniecznie z Markiem Bukowskim!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones