PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812126}

Przystań

El embarcadero
7,1 2 145
ocen
7,1 10 1 2145
Przystań
powrót do forum serialu Przystań

7/10

ocenił(a) serial na 7

Bardzo interesujący, ogląda się świetnie ale...... jak zwykle bez końca.
To bywa stresujące - 8 godzin i nic nie wiadomo.

rom51

Czy to taka hiszpańska moda, że przerywają w połowie i za jakiś czas będzie dalszych 8 odcinków.

rom51

Ostatni odcinek to rozczarowanie, bo dalej nic nie wiadomo, nie domknęli żadnego wątku. Zapewne oznacza to, że będzie drugi sezon, ale oglądaliśmy to na HBO Go licząc na dobry mini-serial, a nie kolejny tasiemiec...

rom51

Zgadzam się, serial ciekawy, ale...jedno dość mocne niedociągnięcie - przynajmniej dla mnie. Podejrzewam, że kochanka zazwyczaj wie jak wygląda żona swojego wybranka (tym bardziej w ciągu 8 lat), więc trochę słabo wypadł wątek i wzajemna relacja tych obu pań.

ocenił(a) serial na 9
tomalka20

Takich błędów jest więcej, jak choćby to czemu Oscar miał przy sobie wąż od pralki (przecież nie pojechał tam z zamiarem popełnienia samobójstwa), albo ten jego przyjaciel w jednym z ostatnich odcinków powiedział, że wydzwaniał do Oscara w dniu jego śmierci, co policjant powinien przecież od dawna wiedzieć, chyba sprawdzenie billingów jest jedną z pierwszych rzeczy, jakie się robi w takim śledztwie...
Na pewno znalazłoby się tego jeszcze trochę, ale uważam że takie niedociągnięcia nie przeszkadzają specjalnie w odbiorze.

ocenił(a) serial na 7
rom51

Trochę mało prawdopodobny i wydumany. Nie wierzę, by zdradzona żona tak postępowała z kochanką męża. No, nie wierzę. Niby ogląda się dobrze, ale wciąż ze zdziwieniem. Do tego tolerancja mężczyzny na kontakty ukochanej z innymi. Czy naprawdę są tacy ludzie?

Majka4444

zdziwiłabyś się jak wiele ludzie potrafią znieść w imię miłości ;)

ocenił(a) serial na 9
Majka4444

Oczywiście, że są.

ocenił(a) serial na 10
rom51

No właśnie brakuje mi zakończenia. A najbardziej czekałam na reakcję kochanki, gdy dowiaduje się że tamta to jego żona :D Jakieś krzyki, wyzwiska, rzucanie talerzami, płacz i wszelkie te emocje :D A potem pogodzenie się i żyli długo i szczęśliwie jak najlepsze psiapsiółki :D

ewelina_m

za tydzień drugi sezon ;)
Season 2, consisting of 8 episodes, will be released on 17 January 2020

ocenił(a) serial na 10
Antenelles

Serio?? Wow, dzięki za info! Nie mogę się doczekać :)

rom51

Gniot pełen egzaltacji i zadęcia. Nieprawdopodobna historia. Kochanka w cudownej relacji ze zdradzaną żoną, kochanka która nie wiadomo z czego się utrzymuje i w dodatku nie chce spadku dla córki, kochanka, która uprawia seks z kim popadnie ...i można wiele przykładów nonsensów przywołać, tylko po co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones