PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842603}

Ptak dobrego Boga

The Good Lord Bird
6,8 344
oceny
6,8 10 1 344
Ptak dobrego Boga
powrót do forum serialu Ptak dobrego Boga

Świetne kreacje aktorskie (Ethan doskonały), zdjęcia, muzyka. Poza fabułą. Nic dziwnego, bo powstał na podstawie książki, która mnie osobiście nie zachwyca.

ocenił(a) serial na 6
Izukar

Ja od czasu premiery pierwszego odcinka nie potrafię przebrnąć przez cały sezon. Mam co do niego ambiwalentne odczucia. Gdy zacznę oglądać dany epizod to chcę go obejrzeć do końca lecz nie mam specjalnie ochoty sięgać po kolejny.

Jestem na etapie 6.

Martin von Carstein

Mam podobnie, tylko ja nie przebrnąłem na raz przez pierwszy odcinek. Po pierwszych 15 minutach musiałem sprawdzić, czy to aby nie jest komedia, bo wydawało mi się wyraźnie, że opisywany był jako dramat.

perun_6

Ale "dramat" w opisie filmu, nie oznacza czegoś smutnego, tragedii:)
pierwsze z brzegu: "Dramat filmowy – zapożyczone z literatury określenie filmów, których nie da się zakwalifikować do określonych gatunków filmowych. Kwalifikowanie pewnych filmów jako „dramaty” wynika z braku konwencji charakteryzujących kino gatunkowe, a także z właściwości artystycznych danego dzieła." wiki oczywiście

ocenił(a) serial na 8
Izukar

Książki nie czytałem. Obejrzałem całość serialu - wg. mnie bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones