PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501823}
6,0 77
ocen
6,0 10 1 77
Pucuł i Grzechu
powrót do forum serialu Pucuł i Grzechu
użytkownik usunięty
sincity

Taaaa, a niby dlaczego żenada? Wg mnie to zabawne i lekko pouczające animacje. Bardzo pozytywne.

sincity

a moim zdaniem to bardzo fajny pomysł. może realizacja trochę gorsza, ale pomysł się liczy. bo na prawdę wielu Polaków ma problemy z poprawną polszczyzną..

ocenił(a) serial na 6
elizkas

Nie wiem czemu, ale emisje "Pucuła i Grzecha" w telewizji mnie irytują, podczas gdy te same historyjki obejrzane przez internet wydały mi się ciekawsze. Dziwna sprawa...

elizkas

Moim zdaniem to tylko sposób na wyciągnięcia publicznej kasy a nie misja publiczna, dlaczego? Ano dlatego że nadawane jest gównie w TVP Kultura i Polonia, a więc na kanałach gdzie i tak jakość polszczyzny widzów zdecydowanie przewyższa tą oglądających, jedynkę, dwójkę Polsaty czy TVNy.
Po drugie gdy nawet trafi się prawdziwek który czegoś z takiego filmiku może się nauczyć, to z całą pewnością to co usłyszy jednym uchem wypuści drugim. Autorzy tej akcji doskonale zdają sobie sprawę że jedynym wymiernym skutkiem tejżę będzie trochę grubszy portfel autorów i wykonawców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones