PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499438}
7,1 355
ocen
7,1 10 1 355

Pul Hauseu 2
powrót do forum serialu Pul Hauseu 2

sympatyczna drama

ocenił(a) serial na 8

Jest to sequel Full House nie widziałam oryginalnej dramy ale to co zobaczyłam przypadło mi do gustu od początku do końca zwłaszcza gówna bohaterka która była instruktorką Aikido i
Tae-ik Lee :) aktorzy świetnie grali :) a muzyka świetna.

ocenił(a) serial na 10
Mela0203

Nie jest to sequel, prawdę mówiąc fabuła z pierwszym Full House nie ma nic wspólnego oprócz podobnych tytułów... Ale drama jest świetna, zabawna czasem wzruszająca, nie dłuży się podczas oglądania. Aktorzy spisali się na medal, muzyka idealnie dobrana zostaje w pamięci. Zapisuję produkcję do ulubionych :) polecam!

ocenił(a) serial na 8
olla0807

Aha rozumiem dobrze wiedzieć :) moja ulubiona piosenka z tej dramy to TAP - Baby Cry :) Wesołych Świat

olla0807

To prawda , ta drama czasem wzrusza ,czasem bawi . ;) Ale jakoś mnie nie specjalnie przypadła do gustu. Chyba nastawiłam się psychicznie na coś innego, po przeczytaniu wielu dobrych komentarzy . Czasem mnie nudziła i przewijałam. No cóż, zależy od gustu ; D . Jak dla mnie średnia ;)

użytkownik usunięty
Mela0203

teakwondo nie aikido... ;)

ocenił(a) serial na 8

To przeczytaj sobie to http://www.dramawiki.pl/index.php?title=Full_House/Sezon_2

Mela0203

A ktoś wie gdzie można obejrzeć online ?

ocenił(a) serial na 8
Yuri_Sung

Ja oglądałam na you tube z napisami polskimi. pozdrawiam :)

Mela0203

Wielkie dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones