PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677828}
6,8 490
ocen
6,8 10 1 490
Quirke
powrót do forum serialu Quirke

Ciągle opóźniają emisję, pierwotnie zapowiadano końcówkę 2013, a teraz nie wiadomo:

http://www.geektown.co.uk/tvairdates/quirke/

Jakby coś się zmieniło / wyjaśniło to b. proszę o info.

creep_

Znalazłam taką informację...
http://www.bbcshop.com/drama+arts/quirke-dvd/invt/bbcdvd3819
i jeszcze to
http://www.amazon.co.uk/Quirke-DVD-Gabriel-Byrne/dp/B00CX3FT3K
Hmm już sama nie wiem...

ocenił(a) serial na 7
Kasicc

Tylko to się tyczy dystrybucji DVD (a i tak są inne daty, dziwne). Myślę, że nie jest to produkt tak zły, żeby zaliczać go do kategorii "straight-to-DVD". Zresztą to produkcja BBC - więc raczej spodziewałabym się najpierw premiery telewizyjnej...

ocenił(a) serial na 7
Kasicc

16 luty!

creep_

Z tego co wiadomo, to 16 lutego pierwszy odcinek wyemituje RTE One. Serial został już sprzedany m.in. do Chorwacji, Słowenii, Danii i Islandii. A kiedy i czy w ogóle będzie lecieć na BBC, po tych cyrkach, które odprawili to Bóg jeden raczy wiedzieć.

ocenił(a) serial na 7
milka19

Super, wreszcie jakiś konkret - to już za tydzień ;]. Jakkolwiek dziwne to posunięcie BBC, troszkę się teraz obawiam o jakość tej produkcji...

Dzięki za info

creep_

Ja się nie obawiam: Dublin w latach pięćdziesiątych, patolog Gabriel Byrne, Michael Gambon, Colin Morgan... czego chcieć więcej. ;)

ocenił(a) serial na 7
milka19

Chyba tylko sprawnej, internetowej dystrybucji ;]

creep_

Tak, masz rację i też liczę na sprawność i uczynność dobrych ludzi. :)

ocenił(a) serial na 7
milka19

No dokładnie, nie frustrujmy się na zapas. Ważne, że wreszcie to wyemitują.

ocenił(a) serial na 7
milka19

I stało się: nie ma. Irlandczycy zawiedli pokładane w nich nadzieje :(

creep_

Trzeba czekać na emisję w bbc albo na dvd.

creep_

Na addic są już dostępne angielskie literki do Christine Falls

creep_

Tak jak Bosch tylko do kupienia przez telewizję na amazonie

ocenił(a) serial na 7
frych3

Może się gdzieś jednak pojawi, mamy XXI wiek - nie takie rzeczy wyciekają do Internetu ;].

Właśnie Boscha też chciałam obejrzeć (lubię Titusa Wellivera, choć nawet nie kojarzę za co :), ale znalazłam tylko info o pilocie, więc sobie po paru minutach oglądania darowałam / odłożyłam na ewentualne później (chociaż robił naprawdę dobre wrażenie). Czytałam o jakimś 'głosowaniu na kontynuację serialu' na stronie Amazona właśnie, więc myślałam że serial zawieszono...

creep_

W trzy kolejne niedziele emituje irlandzka stacja RTE One, wczoraj był pierwszy, więc w sieci będą, Love/Hate też wychodziło z opóźnieniem

ocenił(a) serial na 7
frych3

No to już wiemy, ale od wczorajszego wieczora trochę czasu upłynęło. Oczekiwałam, że już rano coś będzie. Może mam za wysokie wymagania wobec Irlandczyków, pewnie rzadko zdarza im się mieć takie gorące premiery i nie wiedzą co z tym (należy) zrobić ;]

ocenił(a) serial na 7
frych3

Oddaję Irlandczykom sprawiedliwość - odcinek jest dostępny! Trzeba teraz znaleźć trochę czasu żeby obejrzeć...

creep_

6 sierpnia na alekino

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones