PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 092
oceny
7,8 10 1 78092
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

jackie/ hyde

ocenił(a) serial na 9

Jakim cudem Hyde mógł zostać ze striptizerką a Jackie "polubić" Feza?? bez sensu. 8 sezon jest całkowicie do bani ;/

ocenił(a) serial na 10
k3jtlyn

widziałeś cały sezon czy tak mówisz bo tak "wypada" ?

ocenił(a) serial na 9
hooleryk

nie rozumiem czemu ma niby "wypadać" ? Tak, widziaŁAM ten sezon

ocenił(a) serial na 9
k3jtlyn

Wie ktoś może czy Hyde będzie z tą Samanthą do końca 8 sezonu?

ocenił(a) serial na 10
k3jtlyn

dzięki wielkie za spoiler! Brawo !!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
k3jtlyn

A widziałe/aś wszystkie sezony, czy tylko ósmy? Bo wiesz, tak się składa, że Jackie czuła miętę do Feza już od dawna. Bodajże w drugim sezonie była o tym pierwszy raz mowa.

ocenił(a) serial na 10
k3jtlyn

obejrzałam wszystkie sezony - i tez nie pojmuje dlaczego spaprali tak ósmy sezon - i to że Jackie i Hyde nie są razem to kompletna porażka:/ .... moim zdaniem koniecznie powinni być ze sobą a Fez powinien spiknąć się z tą striptizerką i to by był piekny finał heheh;) ...ogólnie nie lubię 8 sezonu... ale fakt faktem pozostałe 7 są naprawdę rewelacyjne :D mistrzostwo :)

ocenił(a) serial na 10
wiolka8513

tez mi się nie podobał ten sezon!! Jestem zwolenniczką związku Jackie/Hyde , a Fez to przypomina mi duże dziecko z tą jego manią ze słodyczami , po za tym brakuje mi Kelso i Erica .

ocenił(a) serial na 10
k3jtlyn

ta striptizerka byla bez sensu, ale Hyde z nia nie zostal...

ocenił(a) serial na 8
k3jtlyn

Właśnie też nie rozumiem. Scenarzyści tyle się trudzili by zrobić z nich parę i kiedy miało być pięknie wyskoczyli ze striptizerką i Fezem. Moim zdaniem na siłę zniszczyli jeden z najlepszym wątków serialu.
Kocham Feza, ale to powinien wyrwać tę striptizerkę, jak ktoś słusznie już zauważył :)
A może to BURN od scenarzystów dla widzów? ;)

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

natknelam sie na te cholerne spoilery i dupa. dobrze, ze zaczynam 8 sezon. pozostaje 7 wprost ubostwiam, najlepszy poprawiacz humoru ;)

k3jtlyn

Przede wszystkim jak wypisujesz takie rzeczy, to ostrzeż czytelnika o spoilerze! Zepsułaś mi i wielu innym końcówkę siódmego sezonu - gratuluję!

W drugiej części wypowiedzi muszę się niestety zgodzić - sezon 8 to porażka na całej linii. Chwała scenarzystom (reżyserom?) jednak za to, że nie zastąpili Erica innym aktorem, co podobno było w planach. Z dwojga złego lepiej jak go nie ma, niż jak gra go ktoś inny.

Harry_man

a czemu mieli go zastapic? jakis konflikt aktora z producentami? dlatego go nie bylo w 8 sezonie? tak w ogole wydaje mi sie, ze w pozniejszych sezonach Laurie zagrala inna aktorka

ocenił(a) serial na 10
Pijany_Mistrz

tak. podobno ta pierwsza poszła na odwyk czy coś XD
A Leo odchodzi, bo poszedł siedzieć :D
Ósmy sezon jest to bani i aż się prosi o jakieś trzy cztery odcinki więcej, żeby skończyć to inaczej ;/

Pijany_Mistrz

wiem, że minęło jedenaście lat od czasu gdy dodał*ś te pytanie i zapewne już się to nie interesuje ale może ktoś inny wpadnie tu poczytać komentarze i chciałby się dowiedzieć więc odpowiem. właściwie to wszystko jest wyjaśnione w ciekawostkach ale nie każdy je czyta — "pierwsza Laurie" rzeczywiście poszła na odwyk ponieważ miała problemy z narkotykami a w późniejszym czasie aktorka została zmieniona ponieważ tamta zmarła.
Eric nie zagrał w ósmym sezonie ponieważ pracował nad rolą w „Spider-Man 3”

k3jtlyn

Oo jak fajnie przeczytać spojler bez oznaczenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones