Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 10
odcinek Ród smoka (2022)

Czarna Królowa

The Black Queen 59m
8,4 2 301
ocen
8,4 10 1 2301
Ród smoka
powrót do forum s1e10

Słabo

ocenił(a) serial na 3

Niestety finał był jeszcze nudszy niż reszta. Nie obyło się bez skipowania niektórych częścia. A ostatnie sceny akcji nie wiem jak zostały zaakceptowany na tym poziomie.

ocenił(a) serial na 8
maksiofc099

Ponownie fatalne CGI pod koniec odcinka…

ocenił(a) serial na 8
maksiofc099

co tam dokładnie się dzieje??> bo podobno zniszczyli Daemona :D

ocenił(a) serial na 8
Danio31b

bez przesady XD Tak jakby do tej pory był święty. Nie wiem jakim cudem ludzie się jeszcze nie przyzwyczaili, że na każdy jego dobry uczynek przypadają dwa złe XD

SPOILER
Poddusza Rhaenyrę z wkur*ienia co w sumie babie wychodzi na dobre, bo ta idiotka chciała poddać się Zielonym XD

ocenił(a) serial na 8
Fass_

no to niezły zjazd względem jej książkowego charakteru. Rhaenyra chce się poddać zielonym......Facepalm

ocenił(a) serial na 8
Danio31b

Nie chciała się poddać tylko zastanawiała się jak to rozegrać dyplomatycznie pozyskując sojuszników oraz odciąć Królewską Przystań od zaopatrzenia.

ocenił(a) serial na 3
Danio31b

Wydaje mi się, że ludzie niezbyt uważnie oglądają serial i generalnie nie rozumieją niektórych postaci, a już na pewno Daemona

ocenił(a) serial na 7
maksiofc099

Przeciez nie ma jeszcze 10 odcinka

ocenił(a) serial na 8
Cox_92

Jest, wczoraj był leak i wypłynął do sieci.

ocenił(a) serial na 9
maksiofc099

nigdy nie wezmę na poważnie kogoś, kto wystawia taką ocenę.

Jak można popatrzeć na ten serial, zobaczyć świetną grę aktorską, przez większość czasu bardzo porządne CGI, niemal poetyckie ujęcia, świetne dialogi i niesamowitą ścieżkę dźwiękową, a potem z czystym sumieniem dać "1".

Ja rozumiem, że fabuła nie musi się każdemu podobać, ale sama realizacja serialu zasługuje na oklaski.

ocenił(a) serial na 6
maksiofc099

Co Ty wypisujesz wgl?! Ostatni odcinek to bez wątpienia top 3 jeśli chodzi o pierwszy sezon, a nawet top 1 z uwagi, że tam już nie było pustych dialogów i działo się najwięcej. Jeden z nielicznych odcinków, który szczerze mnie wciągnął.

ocenił(a) serial na 7
maksiofc099

Bardzo podoba mi się słowo "nudszy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones