Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka Sezon 1, Odcinek 10
Odcinek Ród smoka (2022)

Czarna Królowa

The Black Queen 59m
8,4 2 278
ocen
8,4 10 1 2278
Ród smoka
powrót do forum s1e10

Ciary. Śpiew Daemona jest po prostu piękny, a scena ma vibe trochę jak z Obcego (wiem że motyw wchodzenia w ciemność gdzie czai się "coś" jest dość popularny, aczkolwiek takie było moje pierwsze skojarzenie). No i sam smok - pomimo tego że nie widać go w pełnej krasie to czuć od niego tą grozę - chyba mój ulubionych ze wszystkich pokazanych w 1 sezonie... Jestem cholernie ciekaw jaka będzie jego rola w dalszych sezonach (ps nie czytałem książki więc proszę nie spoilerować).

Akira_666

zje jego żone na rozkaz tego syna co ma dwa oczy alicent

ocenił(a) serial na 9
Akira_666

Smok nazywa się Vermithor a jego jeźdźcem był Jaehaerys (poprzednik Viserysa). A rola powinna być dosyć ciekawa :)

BlakJoint

Czy aby na pewno bo mi się wydaje że to Caraxes chyba że coś tu namieszali

tustydm

Mój błąd, zgadza się to Vermithor Brązowa furia którego dosiadał jego dziadek Król Jaehaerys I Targaryen

Akira_666

Możliwe że się mylę, wyprowadźcie mnie z błędu. Miałam wrażenie że tą piosenką Deamon wpłyna na smoka, aby smok Aemonda zabił młodego. Deamon mocno się rwał do wojny i może chciał wpłynąć na Rhaenyre by zdecydowała się na wojnę z powodu utraty dziecka.

ocenił(a) serial na 9
kachor_2

kompletna misinterpretacja sceny XD raz, że to dwa inne smoki, a dwa - tekst piosenki został przetłumaczony
Daemon stara się pozyskać smoki dla czarnych, oswaja z ludźmi więc te, które dawno nie miały jeźdźca

ocenił(a) serial na 9
originalkilljoy

Ale co to był za smok? Mieszkający gdzieś w skałach i nie „oswojony”, w sensie nie ujeżdżany przez nikogo. Daemon chce go do swojej armii?

originalkilljoy

rozumiem, dziękuję za interpretację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones