Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 10
odcinek Ród smoka (2022)

Czarna Królowa

The Black Queen 59m
8,4 2 304
oceny
8,4 10 1 2304
Ród smoka
powrót do forum s1e10

final mnie rozczarowal

ocenił(a) serial na 7

nie mam tak, ze chce czekac na drugi sezon obgryzajac paznokcie, liczylem na jakas rozpierduche, na cokolwiek, myslalem ze chociaz stana z armia pod murami, a tu 50 min paplaniny, jedna szokujaca scena porodu, kilka glupich decyzji i w zasadzie nic wiecej, w ostatniej scenie nie bylo widac nawet tej zlosci, szoku na twarzy krolowej, bardziej obojetnosc a to powinnobyc cos na zasadzie, no to teraz jedziemy ich rozpier....do...lic

ocenił(a) serial na 8
Seba24

no ja autentycznie liczyłem na cliffhanger. Jednak stara Rhaenera i jej gapienie się spode łba nie ma w sobie aż takiej mocy, żeby nakręcić hype na kolejne sezony. Obejrzeć obejrzę oczywiście, ale nie czuję aż takiej ekscytacji jak jeszcze kilka odcinków temu.

Fass_

Niestety macie rację... Bitwy się nie spodziewałem, ale chociaż czegoś. Cały czas tłumaczyłem znajomej, że pierwszy sezon GOT też taki był jednak nie, był lepszy.

ocenił(a) serial na 5
Seba24

100 % racji. Nudny, przegadany. Nawet smoki nie pomogły. Ale ponoc w 2 sezonie ma byc "wiecej" bitew. Szczerze caly sezon 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones