PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841983}

Równonoc

Equinox
5,7 5 309
ocen
5,7 10 1 5309
7,0 2
oceny krytyków
Równonoc
powrót do forum serialu Równonoc

Odnoszę nieodparte wrażenie, że ten serial może pozytywnie zaskoczyć. Tym bardziej, że ostatnimi czasy kino skandynawskie mogę określić w samych superlatywach. Obym się nie zawiódł.

ocenił(a) serial na 4
paolowks

Tak na marginesie co polecasz z kina skandynawskiego ostatnich lat? Może coś wartego uwagi mi umknęło?

kwachu_mk

Ja polecam Most nad Sundem, jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć ;)

ocenił(a) serial na 3
KeiChan

Ja również, serial rewelacyjny.

kwachu_mk

Karppi jest całkiem niezłym serialem.

ocenił(a) serial na 5
paolowks

Obejrzałam. Skojarzenia z Dark może lekko słuszne ale ministeria nie dorównują jakością Dark. Tematyka ciekawa, ale zrobione to jest w sposób nudny. Główna bohaterka mnie momentami irytowała. Szkoda że twórcy nie zrobili tego bardziej dynamicznie . Niektórzy mogą się zniechęcić na początku.

ocenił(a) serial na 4
Askol

Materiału to tam ledwo na film pełnometrażowy starczyło, a rozciągnęli to na 6 odcinków w których praktycznie nic się nie dzieje. Jeśli miałbym znaleźć tu jakieś podobieństwa do Dark to nie wiem... Może ten las był podobny, ale w tym miejscu podobieństwa się kończą.
Ogólnie to jestem na siebie wkurzony, bo już kilka razy się na tym naciąłem. Nie warto oglądać nic od nf w dniu premiery. Lepiej poczekać kilka dni na pierwsze recenzje, żeby potem nie żałować straconego czasu.

ocenił(a) serial na 1
Askol

Dobrze ujęte. Bohaterka jest tak apatyczna, że szok. Niby chce robić dochodzenie a jak jej już coś mówią to ma to niejako gdzieś. Liczyłem na więcej. Nie ufam serialom takim od Netflixa! Nigdy więcej!

paolowks

Mnie to bardziej Midsommar przypominało, tylko w złym wydaniu. Główna postać irytująca, w sumie wolałabym aby zamienili aktorki, siostra dużo ciekawsza. Spodziewałam się dobrego, skandynawskiego serialu, a dostałam pogański kult. Cóż

paolowks

Takie trochę Dark, trochę Stranger Things, trochę Czarny Punkt. Tak jakby Duńczycy pozbierali pomysły z już wcześniej nakręconych przez Netflixa seriali. Niestety mnie nie zachwycił, momentami był po prostu nudny i się dłużył.

ocenił(a) serial na 5
paolowks

to ma być odpowiedź na DARK ? Nie udało się

ocenił(a) serial na 7
Cezarys

to nie ma nic wspolnego z dark

paolowks

Z Darkiem wspólny był moze wąwóz na wyspie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones