PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841983}

Równonoc

Equinox
5,7 5 309
ocen
5,7 10 1 5309
7,0 2
oceny krytyków
Równonoc
powrót do forum serialu Równonoc

Wiemy, że Ida i Astrid nie są biologicznymi siostrami i nie są tez dziećmi swoich rodziców. Idę matka miała oddać w 18 urodziny temu demonicznemu królikowi nauczycielowi, potem dogadali się, że on zrobi jej dziecko i je sobie weźmie jako kolejną boginię wyspy. Ale Ida usunęła ciążę, więc za karę królik zamknął 21 uczniów (z Idą) w jaskini. Po 21 latach dobrowolnie zgłosiła się do niego Astrid, dzięki czemu spotkała siostrę (taką samą, jak 21 lat temu), a 20 uczniów zostało nagle uwolnionych w zbożu, tyle że o 21 lat starszych.
Wątek trójki kolegów Idy: przeżyli, nie zniknęli, bo... ? Byli na tej imprezie na wyspie i wylosowali inny los? Bo rozumiem, że wątki miłosne, seksualne i zazdrosne są tylko poboczne i mają się nijak do legendy.
Tyle zrozumiałam, czyli praktycznie nic. Nie wiem
1. czyimi dziećmi są siostry
2. czemu Samodzierżca królik żył jako człowiek-nauczyciel
3. czy ojciec wiedział o tej akcji matki z ofiarami
4. i wielu innych rzeczy.

Ale klimat pierwsza klasa, podobało mi się i nie żałuję, że oglądałam przez pół sylwestra 2020 ;)

ocenił(a) serial na 7
magdaxd

Chciałam podać moment, w którym pada ta kwestia, ale nie mogę jej namierzyć, więc chyba jednak coś źle usłyszałam, także kajam się i wycofuję z tego, co powiedziałam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones