PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708255}

Ręka Boga

Hand of God
7,1 869
ocen
7,1 10 1 869
Ręka Boga
powrót do forum serialu Ręka Boga

Mniej halucynacji też jest. Właściwie mam wrażenie, że ktoś z głową zaczął poprawiać scenariusz od piątego odcinka.

lukas90m

Na prawdę, po trzech odcinkach miałem przestać oglądać. Właściwie wszystkie niejednoznaczności i ostre zakręty fabuły zaczynają się od piątego odcinka. Kilka razy zmieniamy zdanie co do bohaterów w jednym na przestrzeni dwóch odcinków. Kilka postaci już nie wydaje się tak szalonych lub podłych, jak na początku. Jest tylko jedna ruda postać, której raczej nikt nie polubi i nawet nie mam na myśli tej rudej od loda, w zamian za zrealizowanie czeku.

lukas90m

hej.
gdzie moge obejrzec caly sezon z napisami?
bede bardzo wdzieczna za podpowiedzi

dracona

Nie trzeba być geniuszem. Dasz radę :D

lukas90m

hm... na dwoch stronach znalazlam tylko 3 odcinki. a na wiekszosci stron jest tylko jeden. moze potrzebuje jednak troche geniuszu? :)

dracona

napisz do mnie na privie

lukas90m

najeżdżasz na mój profil bez klikania, wtedy wyskoczy okienko i w prawym dolnym rogu klikasz 'wyślij wiadomość'

lukas90m

juz wczoraj probowalam napisac ale ciagle sie laduje i nie wysyla... :(

lukas90m

ja tez do ciebie lukas90m próbowałem wysłac wiadomość priv i tez mi sie ładuje i nic z tego możesz podać e-mail bo tez by mi zależało na tych odcinkach

karol_336

Fakt jest niestety taki, że te odcinki są już niedostępne tą metodą, z jakiej ja korzystałem. A co do innych metod, to wiem tyle co wy.

Polecam przy okazji ten film http://www.filmweb.pl/film/Zjazd+absolwent%C3%B3w-2013-697291

Przed obejrzeniem trzeba przeczytać koniecznie chociaż jedną z dwóch recenzji na filmwebie, żeby zrozumieć konwencję.

Bardzo ważny film, szczególnie jeśli jeszcze jesteście w szkole, bądź macie dzieci w tym wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones