PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809435}

Raising Dion

6,6 2 519
ocen
6,6 10 1 2519
Raising Dion
powrót do forum serialu Raising Dion

Dla kogo?

ocenił(a) serial na 6

Serial jest fajny. Uważam tak ja, gość lat 32. Oglądając z dzieciakami (lat 8 i 6) sam momentami czułem się dziwnie. Zdarzają się dwuznaczne dialogi, jest para less, nauczyciel rasista... Ktoś chciał zrobić serial dla dzieci ale gdzieś po drodze chyba zmienił zdanie... Przynajmniej takie odniosłem wrażenie.

cris88

Czyli serial nie dla dzieci. Dzięki, pomogłeś dokonać wyboru.

cris88

Gdzie zostało napisane że to serial dla dzieci xD btw też mam 32lata i nie mam dzieci.. może to dlatego że czytam ze zrozumieniem i umiem używać gumek...

ocenił(a) serial na 6
liteknie

Widzę jednak, że ktoś pokolenie wcześniej nie był na tyle ostrożny i teraz widzimy tego skutki ;)

Mistrzu czytania ze zrozumieniem... Nie było nigdzie napisane że ten serial jest dla dzieci. To ja odniosłem wrażenie, że ktoś chciał zrobić serial dla dzieci a później stwierdził że jednak nie.

ocenił(a) serial na 6
cris88

Hmmm mi się wyświetla jako nr 10 w profilach dla dzieci na netflixie więc chyba niby miał być dla dzieci. PS nie wszystkie dzieci do wpadka, niektórzy chcą je mieć już jako 20 latkowie i nic nikomu do tego.

liteknie

Jak gdzie jest napisane? Na netflixie masz "uczuciowy, dla dzieci, bla bla"

ocenił(a) serial na 1
cris88

Ciężko zrobić serial dla dzieci jak musisz na siłę wcisnąć netflixową propagandę bo inaczej nie tego nie puszcza

ocenił(a) serial na 8
Daniel_Maciejski

najpierw trzeba umieć odróżnić propagandę od normalnego wątku

ColeTurner_2

Propaganda jest wszechobecna. Kiedy łykasz jakąś propagandę na każdym kroku przestajesz widzieć w niej propagandę i uznajesz za normalny element życia. To znaczy jedynie tyle, że propaganda jest skuteczna, nie oznacza jednak że jej nie ma ;)

paulaner001

wlacz sobie tvpiSS i nie pierre dol

ocenił(a) serial na 6
cris88

To raczej momenty dzięki którym można pogadać z dziećmi na takie tematy ;) a nie że serial nie dla dzieci. 33lata oglądam z 8 latkiem ;) i akurat przy takich momentach opowiadam jak powinno się zachować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones