PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680600}

Rake

6,5 446
ocen
6,5 10 1 446
Rake
powrót do forum serialu Rake

Hej, Jestem po 5 odcinku i po włączeniu 6, gdzie na początku każdego odcinka jest skrót poprzedniego, były sceny które się nie wydarzyły. Okazuje się że 13 odcinek pod tytułem "Mammophile" (Na Filmwebie jest błędna nazwa) powinien zostać wyemitowany między 5 a 6, ale tak się nie stało!
Więc jeżeli chcecie zachować odpowiednią kolejność, przygotujcie sobie wcześniej 13 odcinek :)

"Episode 13, "Mammophile", should be viewed after episode 5, "Bigamist", to maintain continuity."

Źródło wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Rake_(U.S._TV_series)

ocenił(a) serial na 7
SpyMashine

Canal + który emitował ten serial, też puścił 6 odcinek na koniec serii. Zadałem pytanie na FB "dlaczego pomylili kolejność odcinków ? " Dostałem odpowiedź że producent tak wysłał i w każdym kraju wyświetlali podobnie. Nie wierze żeby producent był aż takim debilem, dlatego wysyłam do nich pytanie o zgodność odcinków.

SpyMashine

Oglądam w sieci. Powiedzcie, czy serial zaczyna się od tego, że dwóch gości leci balonem i jeden spada a drugi ląduje w Nowej Zelandii? Odnoszę wrażenie jakbym oglądał od środka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones